Podobne strony

 • Bopol S.C.

  Producenci zabawek
  Firma jest producentem i eksporterem zabawek oraz producentem i importerem sprzętu turystycznego, prowadzi dystrybucję w Polsce poprzez sieć hurtowni regionalnych; w ofercie zabawki drewniane (łóżeczka i kołyski dla lalek, wózeczki, tablice), zabawki metalowe i inne - duży wybór wózeczków dla lalek, łóżeczka i kołyski, nosidełka, deseczki do prasowania, ponadto sprzęt turystyczny i ogrodowy m. in. materace plażowe, leżaki, stoliki, krzesła turystyczne, parasole ogrodowe; strona zawiera zdjęcia i opisy poszczególnych wyrobów.
 • PHUP BILPOL

  Inne
  Firma produkuje place zabaw dla dzieci, jak również zajmuje się utrzymaniem terenów zielonych, drzew oraz projektowaniem i wykonaniem ogrodów.
 • "Anikino" Kraina Zabaw Dziecięcych

  Centra zabaw dziecięcych
  Strona prezentuje miejsce organizacji zabaw dziecięcych w Krakowie. ZNajdziesz tu cennik, galerię zdjęć, mapkę dojazdową.
 • Trampoliny, batuty, huśtawki

  Zabawki
  Na stronie znajdziesz szczegóły oferty, w skład której wchodzą trampoliny, batuty, huśtawki oraz dane kontaktowe firmy.
 • Ogród Pro 2.0 - program firmy INTERsoft

  Producenci
  Ogród PRO to niezastąpiony program dla projektantów ogrodów, placów zabaw, obszarów zieleni miejskiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego możliwościach - zajrzyj na stronę.


:: Magiczna Tęcza ::

Nasza ocena:
Adres: http://magicznatecza.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Magiczna Tęcza działa od 2007 roku. Jest to firma produkcyjna, zajmująca się tworzeniem wymarzonych dla dzieci placów zabaw. Domki dla dzieci, zestawy zabawowe, klasyczne huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice - wszystko wykonane z drewna i najwyższej jakości materiałów. Na stronie można przeczytać o wysokim poszanowaniu dla zasad bezpieczeństwa oraz otwartości na pomysły i potrzeby zamawiających. Klientami Magicznej Tęczy są gminy, szkoły , przedszkola, a także indywidualni zleceniodawcy.