Podobne strony

  • Instalacje Elektryczne Poznań

    Firmy wg branży
    Zajmujemy się rozwiązaniami w branży instalacji elektrycznych w Poznaniu oraz okolicach, instalacji teletechnicznych i automatyki budynkowej - zarówno w sektorze stricte mieszkaniowym jak i komercyjnym - handlowym, branży usługowej, przemysłowej oraz produkcyjnej. Od koncepcji i projektu instalacji elektrycznej po kompleksowe wykonanie, uruchomienie i serwis.
  • www.energocentrum.hcp.com.pl

    Firmy wg branży
    Mająca swoją siedzibę w Poznaniu firma Energocentrum serdecznie zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od 1996 roku funkcjonujemy w branży energetyczej świadcząc szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Mozna nam zlecić dostawę czynników energetycznych, naprawy maszyn i urządzeń energetycznych, prace elektryczne, instalację i konserwację systemów wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych czy też przeprowadzanie audytu energetycznego. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Na naszej witrynie znaleźć można więcej szczegółów.


:: elektric-instal.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://elektric-instal.pl

Ulica: ul. Kochanowskiego 6

Miasto: Poznań
Kod: 60-844
NIP: 7821741480

Telefon: 516 406 516
Opis:

Elektric Instal to firma z siedzibą w Poznaniu, która oferuje usługi instalacyjne. Gwarantujemy szeroki zakres prac instalacyjnych oraz napraw. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać nawet najbardziej złożone zlecenia oraz szybko znajdować i naprawiać wszelkiego rodzaju usterki. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Dostarczamy korzystne ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości i rodzaju zlecenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu.