Podobne strony

 • STARDREM Spółka z o.o.

  Wycena, kosztorysowanie
  Spółka poleca roboty dekarskie, termoizolacyjne, brukarskie, kosztorysowania i budowy domów. Także konstrukcje lekkie i stalowe. Na stronie adres ikontakt.
 • G&G

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiebiorstwo robót inżynieryjnych specjalizujace się w konstrukcjach żelbetowych w oparciu o szalunki systemowe oraz prefabrykowane konstrukcje stalowe. Zajmuje się tez posadzkami przemysłowymi i konstrukcjami aluminiowymi jak ściany kurtynowe i przeszklenia.
 • Skała - producent glazury i dociepleń

  Glazura, terakota
  Producent systemów dociepleniowych, kafli podłogowych, klejów, tynków. W serwisie pełna informacja o programie sprzedaży, wyrobach i ich właściwościach.
 • ELBAU II

  Materiały termoizolacyjne
  Dystrybutor systemów gipsowych i dociepleń. W serwisie lista produktów oferty handlowej i dane adresowe oddziałów.
 • HEMETIN

  Materiały wykończeniowe
  Wykonawca specjalistycznych nawierzchni sportowych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Na stronie wiele danych technicznych i realizacji, dokumentacja fotograficzna.


:: ZRB Budtech Posadzki Przemysłowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://posadzkiprzemyslowe.pl/

Ulica: ul. Dojazdowa 9B

Miasto: Tychy
Kod: 43-100
NIP: 646-294-41-70

Telefon: 516-263-562Kategorie:

Opis:

Firma ZRB Budtech zajmuje się wykonywaniem posadzek przemysłowych począwszy od prac geodezyjnych poprzez roboty ziemne i wyburzeniowe aż po końcowe wylewanie posadzek. Mogą być one wykonane z betonu, wzmocnionego betonu zbrojonego oraz żywic. Doskonale sprawdzają się jako podłoże hal magazynowych, placów manewrowych i składowych, garaży, parkingów oraz hal produkcyjnych. Firma świadczy także usługi doradcze oraz prace remontowe istniejących posadzek.