Podobne strony

 • PPUH "REMONT-TEX" Sp. z o.o.

  Schody, posadzki
  Strona firmy specjalizującej się w wykonawstwie posadzek betonowych i żywicznych, robót dekarskich, ziemnych i wyburzeniowych. Firma świadczy też usługi w zakresie czyszczenia betonów oraz lakierowania proszkowego, a ponadto jest producentem haków do rynien. Szczegóły oferty poznasz zaglądając na stronę.
 • elhus.com.pl

  Maszyny specjalistyczne
  Kompleksowa i profesjonalna obsługa lakierni proszkowych.
 • Malowanie proszkowe Śląsk

  Firmy wg branży
  Polvo oferuje profesjonalne malowanie proszkowe z zastosowaniem nowoczesnych technologii - gwarantuje to wykonanie usługi na najwyższym poziomie i zadowolenie każdego klienta. Ręczne nakładanie farby zapewnia dokładne pokrycie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Katowice, Mikołów, Tychy, Gliwice i okolice.
 • Żbikowska 22

  Firmy wg branży
  Lakiernictwo proszkowe, cynkowanie ogniowe, piaskowanie, zabezpieczenie antykorozyjne oraz krajowe usługi transportowe - to wszystko w jednym miejscu, przedsiębiorstwie TECHNIKOR z siedzibą w Piasecznie. Skutecznie usuwamy rdzę z elementów metalowych, jak również zabezpieczamy je przed nią. Nasi specjaliści służą fachową pomocą oraz obsługą, a produkty, które sprzedajemy, cieszą się ogromnym zaciekawieniem wśród zleceniodawców zarówno w Piaseczna, jak i Warszawy i okolic. Są nimi głównie małe i duże przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących proponowanych przez nas usług znajdą Państwo na stronie internetowej, do odwiedzin której serdecznie zachęcamy już dziś!
 • Www.piaskowanieslezak.com.pl

  Firmy wg branży
  W naszej lakierni proszkowej znajdą Państwo szeroki i kompleksowy zakres usług piaskowania i lakierowania proszkowego. Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym samochodów, maszyn, przyczep, konstrukcji metalowych, pojedynczych elementów, felg i innych. Do współpracy zapraszamy osoby z Pabianic i okolic. Usługi realizujemy w siedzibie naszej firmy lub w siedzibie naszych klientów. Niskie ceny, profesjonalizm fachowość. To nas wyróżnia.


:: lakierujemyproszkowo.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.lakierujemyproszkowo.pl

Ulica: ul. Małowiejska 31

Miasto: Warszawa
Kod: 04-962
NIP: 6220106324

Telefon: 22 872 99 96
Opis:

Automatyczna Lakiernia Proszkowa MERA METAL z Warszawy gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się elektrostatycznym pokrywaniem powierzchni aluminiowych lub stalowych przy użyciu specjalistycznych farb. Posiadamy farby epoksydowe, epoksydowo-poliestrowe plus poliestrowe renomowanych marek. Nasze farby znakomicie zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi każdy element a dodatkowo dostępne są w wielu kolorach, strukturach lub wykończeniu. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Szczegóły dostępne na stronie.