Podobne strony

 • Atlas Sp. z o. o.

  Beton
  Firma Atlas specjalizuje się w produkcji elementów przestrzennych z betonu. Produkowane przez firmę obudowy wykorzystywane są np. jako: obudowy stacji transformatorowych; obudowy przyłączy pomiarowych; obudowy do stacji redukcyjnych i pomiarowych dla gazownictwa; obudowy urządzeń telekomunikacyjnych i meteorologicznych.
 • BRUK-BET

  Kostka brukowa
  Zakład produkuje kostkę brukową i inne elmenty wibroprasowane. Tutaj znajdziesz adres i ofertę.
 • Zakład Betoniarski Prefabrykatów Budowlanych S.C.

  Beton
  Strona zakładu betoniarskiego prefabrykatów budowlanych z Końskich. W ofercie: płyty stropowe, pokrycia dachowe, nadproża i inne prefabrykaty z betonu. Więcej szczegółów na temat firmy i jej oferty znajdziesz na stronie.
 • GAL-BET

  Beton
  Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem betonowych balustrad, tralek, stylowych kolumn oraz słupów ogrodzeniowych, a także różnego rodzaju fontann. Ponadto w sprzedaży posiada wszelkiego rodzaju ozdoby ogrodowe, ławy, stoły oraz ramy okienne.
 • Beton architektoniczny Artis Visio

  Firmy wg branży
  Wykonujemy płyty oraz płytki 3d z betonu architektonicznego. Nasze gipsowe oraz betonowe płytki 3d pozwalają na stworzenie wielu możliwości wykończenia przestrzeni wewnętrznej jak i zewnętrznej. Proporcje długości boków i kątów płytek Artis Visio pozwalają utworzyć ciekawe formy linearne, organiczne jak i faliste. Płyty betonowe Artis Visio mogą być wykorzystane do aranżacji wnętrz przestrzeni mieszkalnej jak i publicznej, a ze względu na swoją mrozoodporność idealnie nadają się na również na el


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: beton-architektoniczny.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://beton-architektoniczny.pl

Ulica: Al. Jana Pawa II 60

Miasto: Radzymin
Kod: 05-250
NIP: 1251620752

Telefon: 22 786 65 65Kategorie:

Opis:

Interesuje Cię nowoczesny i elegancki design? Planujesz remont lub wykończenie nowej inwestycji i szukasz wyjątkowych koncepcji? Co powiesz na beton architektoniczny, który może być wyjątkową ozdobą przestrzeni mieszkalnej, jak i użytkowej. Firma BTB z Warszawy zajmuje się tworzeniem betonowych elementów wykończeniowych: płyt elewacyjnych, płyt do wnętrza, elementów kuchennych i łazienkowych oraz wyposażenia wnętrz restauracji i sklepów. Jeśli jesteś zainteresowany takim wykończeniem i współpracą, zapraszamy na naszą stronę.