Podobne strony

  • Flesz Sp. z o.o.

    Sprzęt, materiały czyszczące
    Domeną działalności firmy jest zaopatrzenie w urządzenia, sprzęt oraz środki utrzymania czystości i higieny w łazienkach, toaletach i innych pomieszczeniach. Na stronie zakładu można zapoznać się z jego ofertą (zdjęcia i opisy produktów), a także z wykazem instytucji, które są jego klientami.
  • www.makoinstal.pl

    Firmy wg branży
    W Warszawie mieści się siedziba firmy MAKOINSTAL, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą infrastruktury sanitarnej. Zaopatrujemy sklepy medyczne, hurtownie, inwestorów jak również łazienki publiczne i odbiorców prywatnych w najwyższej jakości sprzęt. Współpracujemy z czołowymi producentami armatury, suszarek, dozowników, akcesoriów dla dzieci i pomocy dla osób niepełnosprawnych. Można u nas zakupić także produkty ze stali nierdzewnej. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo. Po więcej szczegółów na temat oferty serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.


:: Łazienka dla seniora - - LazienkaBezBarier.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lazienkabezbarier.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W Łazienka Bez Barier kupią Państwo wszystko, co potrzeba do stworzenia toalety dla niepełnosprawnych. Oferujemy – nakładki na sedes, poręcze dla niepełnosprawnych, wanny z drzwiami oraz siedziska do wanny. Osoby starsze czy mające problem z poruszaniem się doskonale odnajdą się w produktach oferowanych przez naszą firmę. Wszystkie nasze artykuły sanitarne to dzieło marki SANITPLAST.