Podobne strony

 • Psychoterapia Częstochowa

  Medycyna i zdrowie
  Psycholog, psychoterapeuta O. Mazelewska- Sokołowska oferuje usługi psychoterapeutyczne w gabinecie w Częstochowie. Psychoterapia jest oferowana wszystkim tym którzy przechodzą kryzysy w swoim życiu osobistym lub rodzinnym, cierpią z powodu nerwicy lub depresji czy też innych dolegliwości czy problemów natury psychologicznej. Psycholog, psychoterapeuta zaprasza rodziny lub małżeństwa. Na stronie artykuły m.in. opis na czym terapia małżeńska i par polega.
 • Psychoterapia i pomoc psychologiczna w Częstochowie

  Medycyna i zdrowie
  W centrum Mandala prowadzimy psychoterapię indywidualną i grupową dla osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Osoby zainteresowane rozwojem osobistym zapraszamy również na warsztaty terapeutyczne oraz psychoedukacyjne.
 • Psychoterapia i pomoc psychologiczna w Częstochowie

  Medycyna i zdrowie
  Centrum Psychoterapii Mandala prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży, terapię par oraz małżeństw. Psychoterapeuci Mandali prowadzą zarówno terapię indywidualną jak i grupową, warsztaty oraz treningi rozwojowe, psychoedukację.Pracują w nurcie Gestalt oraz poznawczo - behawioralnym.
 • Psychoterapia w Częstochowie

  Medycyna i zdrowie
  Centrum Mandala w Częstochowie jest miejscem, w którym możesz znaleźć pomoc i wsparcie jeśli cierpisz na trudności emocjonalne i psychiczne. Jej oferta dotyczy osób powyżej 14 roku życia, którym trudno jest samodzielnie poradzić sobie z własnymi trudnościami typu: depresja, stany lękowe, obniżone samopoczucia, trudności w relacjach. Zapraszamy.


:: Psycholog Częstochowa ::

Nasza ocena:
Adres: psychologczestochowa.com.pl

Ulica: Wolności 22

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-217
NIP:

Telefon: 502291584
Opis:

Zapraszam na konsultacje psychologiczne lub psychoterapię do gabinetu psychologicznego w Częstochowie. Psycholog, psychoterapeuta Oliwia Mazelewska- Sokołowska prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, terapię grupową, terapię małżeńską. Pomoc psychologiczna jest oferowana w problemach depresyjnych i nerwicowych. Z psychoterapii może skorzystać każdy kto tylko chciałby poprawić poziom jakości życia. Psychoterapia odbywa się w centrum miasta Częstochowa.