Podobne strony

 • PROXIMA NTR

  Chemia przemysłowa
  Firma oferuje kleje przemysłowe (m.in. kleje konstrukcyjne Monolith) do metali i tworzyw sztucznych, uszczelniacze, żywice narzędziowe, silikony do produkcji form. Szczegóły - na stronie.
 • Drei Bond Polska Sp. z o.o.

  Chemia budowlana
  Drei Bond Polska jest generalnym przedstawicielem niemieckiego producenta i dostawcy klejów i uszczelnień technicznych. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów, terminowość dostaw oraz bezpłatne próbki i doradztwo techniczne.
 • Kształtki i rury: ksztaltki.com

  Firmy wg branży
  Kształtki, rury PCV, zawory, klej, czyściwo, rury PP, węże do zasysania i tłoczenia cieczy i wiele innych produktów znajdziesz w internetowej hurtowni tworzyw sztucznych do kompletnych instalacji ciśnieniowych. Przejrzysty układ kategorii i produktów ułatwia znalezienie właściwych elementów i szybkie dokonywanie trafnych wyborów. Zapewniamy hurtowe ceny i dodatkowo atrakcyjne rabaty.


:: saltadis.com ::

Nasza ocena:
Adres: https://saltadis.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Każdy, kto szuka klejów przemysłowych powinien odwiedzić witrynę internetową firmy Saltadis. Tam znajduje się bardzo bogata oferta tego typu produktów, wśród której znajdują się kleje do aluminium czy też tak zwane kleje PVA. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej na temat każde z produktów, na temat tego, jak przeprowadzane są badania czy też poczytać wiecej o normach ekologicznych, które spełnione są przez każdy z produktów firmy Saltadis to już dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia jej strony intenr