Podobne strony

 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Prawo i podatki
  Kancelaria Notarialna Anna Słupińska-Mitas, Weronika Urgacz - Notariusze Katowice S.C. Kancelaria gwarantuje profesjonalną, rzetelną i pewną obsługę Klienta opartą na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i wykształceniu pracowników. Na stronie kancelarii znajdziecie Państwo szczegóły prowadzonych czynności notarialnych, podstawy prawne oraz wskazówki dojazdu. Zapraszamy.
 • NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelarie notarialne katowice

  Firmy wg branży
  Wysoka kultura, kompetencja, zgodność z prawem, doświadczenie i cała paleta usług notarialnych – to oferta gwarantowana Kancelarii Notarialnej Michał Grajner i Partner. Tworzący ją notariusze zostali mianowani do sprawowania swoich obowiązków przez ministra sprawiedliwości. To powoduje, że swoją działalność traktują jako misję. Stąd też prowadzone przez nich czynności notarialne wykonywane są na najwyższym poziomie. Sporządzić tu można różnego typu akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów i umowy. Dokonując czynności notarialnych czuwają nad stosownym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz osób, dla których wykonywana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Więcej informacji na stronie:
 • KANCELARIA NOTARIALNA Kancelaria notarialna bytom

  Firmy wg branży
  Sporządzanie aktów notarialnych to ta domena, w której jesteśmy fachowcami i dlatego na bieżąco śledzimy prawo, i wszelkie metamorfozy, jakie zachodzą na tym polu. Zapewniamy Państwu nie tylko wytrawną poradę, ale także poufność i pełną dyskrecję. Mariusz Bukowski Notariusz Kancelaria notarialna dokładnie przygotowuje wszelkiego typu dokumenty, które mają charakter notarialny. Każdy nasz Klient ma zagwarantowane pełne bezpieczeństwo i prawidłowo przygotowaną specyfikację. Przed wizytą należałoby wyposażyć się w dokument osobisty, potwierdzający tożsamość. Inwitujemy do zaznajomienia się z oferowanymi przez nas usługami na naszą stronę internetową:
 • KANCELARIA NOTARIALNA Katowice

  Firmy wg branży
  W rejonie województwa śląskiego znajduje się Kancelaria Notarialna Michał Grajner i Partner. Notariusze biura notarialnego zajmują się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych czy aktów poświadczenia i dziedziczenia. Dodatkowo opierają swoją działalność na zasadach słuszności oraz sprawiedliwości oraz na bieżących przepisach prawa. Notariusze świadczą również usługi w języku francuskim. Za pomocą kancelarii można także przechowywać pieniądze bądź papiery wartościowe. Wszystkie czynności notarialne odbywają się na miejscu w biurze notarialnym i w uzasadnionych przypadkach poza biurem. Więcej na stronie internetowej.
 • TOMASZ BALAS Katowice notariusze

  Prawo i podatki
  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa z Katowic funkcjonuje w branży od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto oczekuje porady lub usługi notarialnej. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Gwarantuje dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. W ofercie przeprowadzanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów przeróżnego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.


:: www.notariuszchorzow.com ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.notariuszchorzow.com

Ulica: ul. Dąbrowskiego 21/4

Miasto: Chorzów
Kod: 41-500
NIP: 6270020323

Telefon: 32 241 15 37
Opis:

Jeśli szukają Państwo notariusza na Śląsku, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Notarialną Tomasz Zawadzki w Chorzowie. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu poświadczenia dziedziczenia, odpisów dokumentów, spisywania protokołów ze zgromadzeń czy aukcji. Nasze usługi obejmują także m.in. sprawy małzeńskie i rodzinne, jak np. rozdzielność majątkowa, darowizny, pełnomocnictwa, użyczenie samochodu i wiele innych. Pełną ofertę przedstawiamy na naszej stronie, na którą zapraszamy.