Podobne strony

 • FULMARK SERVICE Arkadiusz Kęsik

  Klimatyzacja
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.
 • Klimatyzator FUJI

  Klimatyzacja
  Oferujemy wykonanie kompletnej instalacji freonowej pod klimatyzator z materiałem , na etapie budowy bądź remontu domu , mieszkania , biura …, o mocy do 3,5 kW i długości trasy do 7mb : - ułożenie instalacji w wykutych bruzdach w ścianie lub szlichcie (dzięki temu unikniemy układania instalacji w nieestetycznych korytach maskujących).
 • Klimatycja Wrocław

  Ekonomia
  Coolmatic to przedsiębiorstwo specjalizujące się Klimatyzacją-Chłodnictwem-Automatyką działającą w obrębie dolnego śląska - głównie Wrocław. Świadczymy usługi przede wszystkim dla indywidualnych klientów jak i użytkowników powierzchni biurowych, handlowo-usługowych, i medycznych. Oferujemy państwu doradztwo i najlepsze pomysły techniczne. Oferujemy usługi takie jak: • instalacje klimatyzacyjne • instalacje chłodnicze • instalacje wentylacyjne • instalacje automatyki • instalacje elektrycz
 • Klimatyzacja Wrocław

  Firmy wg branży
  KMP jest firmą z siedzibą we Wrocławiu. KMP oferuje usługi z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji przeznaczone dla zarówno firm jak i odbiorców detalicznych. Oferta KMP zawiera klimatyzatory ścienne, kanałowe, a także komory chłodnicze oraz agregatory i meble mroźnicze. Dodatkowo KMP oferuje serwis konserwację i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów. Zapewniamy dobrą jakość naszych produktów, a nadto oferujemy dyspozycyjność, rzetelność oraz indywidualne podejście do Klienta. O uznaniu firmy KMP, świadczy to, że jest ona autoryzowanym przedstawicielem Mitsubishi Heavy Industries LTD. KMP posiada także rozliczne pozytywne referencje klientów z Wrocławia.
 • AMCO INVEST Serwis klimatyzacji

  Firmy wg branży
  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Amco Invest Sp. z o.o. Proponujemy wysokiej jakości gruntowe pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz klimatyzatory. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom nasze układy cechują się małym zużytkowaniem energii, a co za tym idzie małymi kosztami eksploatacji. Kadra naszego firmy tworzy zespół wysoce sprofilowanych, odpowiedzialnych, kreatywnych i kompetentnych ludzi, świadomych swoich dążeń oraz celów, jakie stawia przed sobą nasze firma. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.


:: Soltherm - Klimatyzacja Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.soltherm.pl

Ulica: Niwnice 127

Miasto: Lwówek Śląski
Kod: 59-600
NIP: 895-165-44-90

Telefon: +48 75 784 40 05
Opis:

Soltherm to firma obecna na rynku od 2008 roku, która specjalizuje się w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy projekt instalacji i jej późniejsze umieszczenie w domu lub biurze. Ponadto oferujemy także projekt i montaż instalacji wentylacyjnej. Specjalizujemy się także w dostarczaniu pomp ciepła, a także termomodernizacji kotłowni. Działamy na terenie Wrocławia, Lwówka Śląskiego i całego Dolnego Śląska.