Podobne strony

  • Sinoma - odpady niebezpieczne

    Firmy wg branży
    Polecamy Państwu propozycję przedstawioną przez przedsiębiorstwo Sinoma, która skupuje oraz w odpowiedni sposób zagospodarowuje różnorodne odpady. Nasze oddziały rozmieszczone są w licznych miastach całej Polski. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem oraz przekazywaniem do recyklingu złomu stalowego, żeliwnego, zużytego sprzętu AGD i RTV, metali kolorowych i makulatury. Przyjmujemy również odpady budowlane, nietypowe, medyczne oraz inne. Kierujemy się przy tym najnowszymi uregulowaniami prawnymi dotyczącymi takich procesów. Działania podejmowane przez nas mają na celu miedzy innymi ochronę środowiska naturalnego. Wychodzimy naprzeciwko też oczekiwaniom naszych Klientów. Odbieramy od nich odpady oraz dostarczamy specjalne kontenery na śmieci. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładniejsze dane o naszej firmie i całej naszej działalności. Zapraszamy.
  • WOJTAL-TRANS utylizacja zbędnych rzeczy kraków

    Firmy wg branży
    Wojtal-Trans to doświadczona firma transportowa z Krakowa. Proponujemy Państwu wszechstronne usługi w zakresie przeprowadzek dla firm, biur, hurtowni i osób prywatnych. Zajmujemy się tym od lat, dlatego zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług. Przyjeżdżamy, ładujemy i zabezpieczamy Państwa rzeczy tak aby nie uszkodziły się podczas przewozu. Jeżeli przy tym znajdą się rzeczy bezużyteczne i niepotrzebne - umożliwiamy ich likwidację, wywóz lub utylizację. Gwarantujemy Państwu błyskawiczne i sprawne wykonanie powierzonych prac oraz atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie www.


:: Mix-Gruz Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mix-gruz.pl/

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wybierając firmę Mix-Gruz, jaka działa na lokalnym rynku już od wielu lat, dokonują państwo nie tylko odpowiedniego wyboru gdy chodzi o kogoś, kto zaoferuje nam wywóz gruzu Kraków, lecz zyskujecie także pewność, iż taka usługa zostanie zrealizowana zwłaszcza na czas. Dodatkowo posiadamy niezbędne i przydatne kontenery, jakie dostarczamy na miejsce ich załadunku, odbierając je w momencie gdy sygnalizuje lub oczekuje tego nasz klient. Oprócz gruzu wywieziemy także ziemię, odpady budowlanego czy te