Podobne strony

 • Albion

  Turystyka językowa
  Firma posiada szkołę języków obcych oraz biuro podróży organizujące wyjazdy zagraniczne połączone z nauką języka.
 • Mariusz Adaszek - nauczyciel niemieckiego

  Niemiecki
  Nauczyciel języka niemieckiego prezentuje na swej stronie zbiór testów przydatnych w nauce tego języka, zasady gramatyki, informacje o Niemczech oraz linki do stron poświęconych językowi niemieckiemu.
 • Goethe-Institut Krakau

  Centra egzaminacyjne
  Na stronie znajdują się informacje dotyczące działalności Instytutu, prowadzonych kursach niemieckiego, informacje dla germanistów, dane dotyczące biblioteki niemieckiej oraz linki do instytucji niemieckich w Polsce.
 • Internetowy Podręcznik Języka Niemieckiego

  Niemiecki
  Nauka języka obcego może okazać sie całkiem przyjemna dzięki internetowemu podręcznikowi do nauki języka niemieckiego. Autor zamieścił obok ćwiczeń gramatycznych i ortograficznych wiele tekstów o tematyce niemieckiej oraz pliki dźwiękowe mp3. Z podręcznika mogą śmiało korzystać zarówno uczniowie jak i nauczyciele.
 • Niemiecki jest O.K.

  Niemiecki
  Strona poświęcona nauce języka niemieckiego i krajom niemieckiego obszaru językowego. Na stronie testy gramatyczne, tłumaczenia, Landeskunde itp.


:: Niemiecki Online ::

Nasza ocena:
Adres: www.linguaboutique.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W dzisiejszych czasach mało kto z nas ma czas na naukę języków obcych. Dojeżdżanie na lekcje do szkół językowych zajmuje sporo czasu, a nie zawsze go mamy. Możemy jednak zdecydować się na kurs online przez Skype lub Messengera. Taki sposób nauczania jest wygodny dla ucznia, ponieważ nauka odbywa się w czasie dogodnym dla kursanta i zapewnia indywidualne podejście. Dzięki rozmowom z lektorem szybciej przyswajamy wiedzę i uczymy się wymowy.