Podobne strony

 • Gabinet rehabilitacji Białystok

  Medycyna i zdrowie
  Błyskawicznie rozwijający się i prężnie funkcjonujący ośrodek dobreterpie.pl, to jednostka, gdzie nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone pomoce wyposażają każdy gabinet rehabilitacji. Białystok ogłosił ten ośrodek swoim, lokalnym liderem w dziedzinie przeprowadzania rehabilitacji dziecięcej, a także osób dorosłych, w perspektywie skrzywień kręgosłupa. Dorośli uzyskają tam również fachową, jak również skuteczną pomoc w leczeniu bóli stawów obwodowych.
 • VITA MED fizjoterapeuta białystok

  Medycyna i zdrowie
  VitaMed z funkcjonuje od 1995 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług medycznych. Pacjentom z Białegostoku i okolicznych miejscowości gwarantujemy zarówno podstawową, jak i specjalistyczną opiekę medyczną. Zatrudniamy lekarzy oraz pozostały personel, który z przyjemnością udzieli wszystkich należytych informacji i pomoże w rozwiązaniu problemów medycznych. Staramy się, aby wszyscy nasi pacjenci byli w stu procentach zaspokojeni. W chwili obecnej nasza jednostka wykonuje usługi medyczne w zakresie między innymi: stomatologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, laryngologii, rehabilitacji. Szczegółowe informacje na witrynie internetowej.
 • Rehabilitacja - aktonrehabilitacja.pl

  Medycyna i zdrowie
  Akton to gabinet, którego specjalizacją jest rehabilitacja. Gabinet mieści się w Białymstoku przy ulicy E. Orzeszkowej 18 lok3. W jednym miejscu zatrudniono specjalistów o dużym bagażu doświadczenia oraz ogromnej wiedzy specjalistycznej. Rehabilitacja pod ich okiem to szansa na szybki powrót do sprawności ruchowej sprzed urazu czy też operacji. Usługi są w pełni profesjonalne, a ich ceny niskie.


:: Rehabilitacja Białystok - Signum Rehabilitacja ::

Nasza ocena:
Adres: http://signum-bialystok.pl

Ulica: Poleska 89/19

Miasto: Choroszcz
Kod: 15-874
NIP:

Telefon: 507181895
Opis:

Rehabilitacja to nieodzowna część powrotu do zdrowia po wypadku, udarze, chorobie czy po prostu w leczeniu wszelkiego typu bólów kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych. Teraz tylko nasuwa się pytanie: rehabilitacja prywatnie czy na NFZ? Jeżeli lubisz kolejki, czekanie na korytarzach na 5 minutowy zabieg możesz wybrać NFZ. Jeżeli zależy Ci na porządnej rehabilitacji wybierz zabiegi fizjoterapeutyczne w gabinecie Signum Rehabilitacja z Białegostoku.