Podobne strony

 • K.G.Garaże

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Zakład handlowy oferuje sprzedaż oraz montaż bram garażowych i wjazdowych, automatykę i ogrodzenia. W witrynie ekspozycja produktów, galeria zdjęć oraz dane adresowe.
 • Adamik

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Przedstawiciel handlowy systemaców bramowych i garażowych. Sprzedaje bramy przemysłowe różnych zastosowań i rozwiązań technicznych. Także drzwi garażowe, automatykę bram oraz kraty rolowane i kurtyny. Na serwerze zdjęcia oraz opis produktów.
 • Brama

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Zakład oferuje bramy garażowe i przemysłowe wykonywane z profili stalowych wypełnianych pianką poliuretanową. W propozycji także automatyka drzwiowa. Program sprzedaży to wiele rodzajów wykończeń oraz konstrukcji.
 • PPHU RAFAL

  Konstrukcje metalowe
  Producent konsrukcji metalowych w szczególności bram garażowych, przemysłowych, skrzydłowych, rolet zewnętrznych oraz garaży amochodowych. Na stronie o historii zakładu oraz posiadanym dzisiaj zapleczu technicznym i potencjale. Na stronie również oferta handlowa i przykłady produktów.
 • Wujek s.c.

  Okna, drzwi
  Przedsiębiorstwo sprzedaje stolarkę aluminiową. Na stronie informacje o zapleczu technicznym, historii zakładu oraz produktach. W serwisie galeria produktów oraz zalety stosowanej technologii.


:: migas-door.pl ::

Nasza ocena:
Adres: migas-door.pl

Ulica: Wola Batorska 582 Zabierzów Bocheński

Miasto:
Kod: 32-007
NIP: 6831440532

Telefon: 12 281 25 00
Opis:

Produkcją bram dwuskrzydłowych, harmonijkowych, garażowych, przemysłowych, podwieszanych, przesuwnych, segmentowych i ogrodzeniowych zajmuje się firma MIGAS-DOOR z Krakowa. Działamy w branży od ponad 20 lat a z nasze produkty montujemy w domach prywatnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych i przemysłowych czy też osiedlach mieszkaniowych na terenie całego kraju. Współpracujemy też z wiodącymi producentami napędów do bram. Zapewniamy profesjonalizm, duży wybór asortymentu i atrakcyjne warunki współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej lub zamówić wycenę, wystarczy wejść na stronę internetową.