Podobne strony

 • Gospodarstwo Ogrodnicze Zdzisław Elżbieta Majlert

  Owoce i warzywa
  Produkcja i sprzedaż warzyw, kwiatów, krzewów ozdobnych. Gospodarstwo szczyci się ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji ogrodniczej. Na stronie możesz poznać jego historię, ofertę, cennik i dane kontaktowe.
 • Agro-Alex - export owoców

  Inne
  Exporter owoców i warzyw Agro-Alex oferuje: export owoców, export jabłek, export śliwek, export czereśni, sprzedaż owoców, zakup owoców, zakup warzyw, sprzedaż hurtowa owoców, sprzedaż hurtowa warzyw.
 • Dostawy Warzyw i Owoców

  Artykuły spożywcze - hurt
  Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie oferuje dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dostawy warzyw i owoców do klienta pod wskazany adres.
 • Dystrybucja owoców i warzyw

  Firmy wg branży
  Poszukujesz partnera, który będzie Ci regularnie dostarczał warzywa oraz owoce? Trafiłeś pod dobry adres. Gospodarstwo Rolne Wiesław Kopytowski Mateusz Kopytowski może Ci zaoferować dużo odmian warzyw oraz owoców, przygotowanych specjalnie dla Ciebie na wiele sposobów: cebulę w łusce, cebulę obieraną oraz cebulę obieraną w talarkach, brokuł na świeży rynek i brokuł na przemysł, kapustę na świeży rynek oraz kapustę na przemysł, fasolkę szparagową na przemysł, malinę na świeży rynek, jak również inne. A wszystkie oczywiście właściwie zapakowane. Zapewniamy, że wszystkie zamówione przez Ciebie owoce i warzywa będą właściwie przechowywane w jednej z naszych chłodni o powierzchni 220-stu metrów lub przechowalni o powierzchni 720-stu metrów), jak również dostarczone we wskazane przez Ciebie miejsce w odpowiednio do tego przystosowanych pojazdach (powyżej pięciu ton bezpłatnie). Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • TOMPREX S.C.

  Firmy wg branży
  Tomprex to firma z Warszawy, która zajmuje się profesjonalnym handlem hurtowym warzyw i owoców. Możesz w niej liczyć na szeroki wybór produktów pochodzących z kraju oraz zagranicy. Dzięki wdrożonemu systemowi jakości HACCP jej produkty są poddawane nieustannej kontroli jakości, dzięki czemu możesz być pewien, że stawiasz na produkty z górnej półki. Zobacz koniecznie już teraz ofertę tej rodzinnej hurtowni.


:: macpol.eu ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.macpol.eu

Ulica: Macew 12

Miasto: Gołuchów
Kod: 63-322
NIP: 6080113731

Telefon: 795 550 515
Opis:

Szukasz sprawdzonego i rzetelnego dostawcy warzyw na terenie Wielkopolski? Zależy Ci na najwyższej jakości produktów pochodzących od lokalnych rolników? Bardzo dobrze trafiłeś! Hurtownia MacPol z Gołuchowa w województwie wielkopolskim to profesjonalny hurtownik współpracujący z odbiorcami indywidualnymi, sklepami detalicznymi jak też supermarketami. W ofercie firmy znajdziesz marchew, ziemniaki, buraki, kapustę, cebulę, selera czy też pietruszkę. Hurtownia zapewnia korzystne ceny, profesjonalną obsługę i najwyższą jakości produktów. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.