Podobne strony

 • Własna firma

  Ekonomia
  Strona powstała z myślą o osobach, które planują założyć własną firmę, a w szczególności indywidualną działalność gospodarczą. Na stronie można znaleźć artykuły pogrupowane w cztery kategorie tematyczne (zanim założysz, zakładanie firmy, marketing w firmie oraz sukces w biznesie). Osoby, które szukają pomysłu na biznes, będą mogły dzięki stronie dotrzeć do wartościowych poradników na ten temat.
 • Rejestracja nowej firmy

  Prawo i podatki
  W ostatnich latach proces zakładania własnej firmy znacznie się uprościł. Aby skorzystać z uproszczonych i przyspieszonych procedur, należy się wcześniej dobrze przygotować. Na stronie znajduje się poradnik, który wyjaśnia jak ominąć stanie w długich kolejkach i zbędne formalności. Dla tych, co już posiadają swój biznes przygotowano porady eksperta z podstawowych dziedzin przedsiębiorczości.
 • Zakładanie i prowadzenie własnej firmy krok po kroku

  Ekonomia
  Dzięki serwisowi 6krokow.pl dowiesz się jak założyć własną działalność gospodarczą, jak ją z sukcesem prowadzić, jak windykować dłużników czy też jak prowadzić negocjacje handlowe. W specjalistycznych poradnikach dowiesz się jak kreować pozytywny wizerunek firmy, wybrać nazwę oraz zbudować identyfikację wizualną. Dodatkowo dowiesz się jak chronić własną markę poprzez rejestrację znaku towarowego.
 • szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl

  Ekonomia
  Przedstawiamy Ci naszego bloga o przedsiębiorczości i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz szukać jakichś wskazówek na przykład na temat rozwoju swojej kariery, to zgłosisz się właśnie do nas. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy, jak odnieść sukces w sieci i nie tylko w sieci i chętnie dzielimy się wskazówkami na ten temat. Od nas dowiesz się także, jak inwestować, oszczędzać i pożyczać pieniądze. Radzimy, wspieramy i podpowiadamy.
 • zasadyogolne.info blog o prowadzeniu firmy

  Ekonomia
  Blog o działalności gospodarczej w Polsce czyli o tym jak skutecznie zarządzać firmą i panować nad najróżniejszymi tematami związanymi z własnym biznesem. Jest ich dużo i dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. To my trzymamy rękę na pulsie gospodarczych trendów i - co nie mniej ważne - zmian. wystarczy regularna lektura bloga by być na bieżąco z tym co istotne. Cenne informacje, za darmo i na wyciągniecie ręki. Nie owijamy w przysłowiową bawełnę, piszemy jasnym językiem.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Otwórz Biznes - Blog dla przedsiębiorców i nie tylko ::

Nasza ocena:
Adres: http://otworzbiznes.pl

Ulica:

Miasto: Kamień Pomorski
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz blog powstał aby pomóc państwu pogłębić wiedzę dotyczącą zakładania oraz prowadzenia działalności. Poruszamy na nim kwestie zarządzania, otwierania, prowadzenia i rozwijania firmy. Podpowiadamy jak załatwić różne z tym związane kwestie. Znajdą tu państwo wiedzę która może być przydatna na każdym etapie zarówno tworzenia, rozwijania jak i prowadzenia własne działalności gospodarczej.