Podobne strony

 • Medica 2000 - Przychodnia Lekarzy Specjalistów

  Lekarze, gabinety
  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycena pracy, badania okresowe do pracy oraz inne.
 • TOMMED Laryngolog Warszawa

  Firmy wg branży
  Chyba nie chcesz narzekać na stan swojego zdrowia? A jeżeli unikasz lekarzy specjalistów, to zapewne prędzej czy później nie będziesz zadowolony z tego jak się czujesz. Po prostu każdego warszawiaka odsyłamy na stronę internetową ośrodka medycznego TOMMED, w którym mają swoje gabinety najwspanialsi stołeczni lekarze. Ich podejście do pacjentów jest wzorowe, zresztą są bardzo doświadczeni i przychylnie nastawieni do ludzi.
 • Otolaryngolodzy24.pl

  Medycyna i zdrowie
  Potrzebujesz porady laryngologa lub otolaryngologa? Zależy Ci na skonsultowaniu się z logopedą bądź foniatrą? Szukasz miejsca, gdzie możesz dokonać zakupu aparatu słuchowego lub przebadać swój słuch? Wobec tego oferta poradni Otolaryngolodzy 24 jest skierowana właśnie do Ciebie. Poradnie korzystają z systemu Mediraty, który pozwala na wygodne składanie wniosków o medyczne pożyczki.
 • www.cmprzyparku.pl

  Medycyna i zdrowie
  Mieszkasz na Ochocie i szukasz placówki medycznej, gdzie świadczenia realizowane są zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie? Zapraszamy do Centrum Medycznego Przy Parku, gdzie możesz skorzystać ze świadczeń w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz porad ponad 9 specjalistów, w tym ginekologa, kardiologa, alergologa czy urologa. Zapewniamy dostęp do szerokiej diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej, a naszą kadrę stanowią również radiolodzy. Zapewniamy brak kolejek i szybki dostęp do lekarza - zachęcamy do rejestracji wizyt!


:: Centrum Laryngologii Mille Medica ::

Nasza ocena:
Adres: https://millemedica.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Mille Medica to zlokalizowana na warszawskim Ursynowie przychodnia i poradnia laryngologiczna. Swoją działalność prowadzi od 2006 roku. W tym czasie ta warszawska przychodnia laryngologiczna otworzyła gabinety z szeregu innych specjalizacji takich jak: alergologia, dermatologia czy gabinet medycyny snu.