Podobne strony

 • Flora sp. z o.o

  Organika i nawozy sztuczne
  Misją firmy jest zaopatrzenie rolnictwa w materiał siewny, środki ochrony roślin, nawozy, pasze, interwencyjny skup zboża itp. Więcej szczegółów - na stronie.
 • Szkółka Roślin Ozdobnych - rośliny liściaste

  Hobby i pasje
  Urszula i Mieczysław Śnieżkowie w 1985 roku założyli szkółkę. W pierwszej chwili produkowali w niej materiał roślinny jagodowy. Niebawem jednak ujawniła się ich mocna pasja i do oferty dodali rośliny ozdobne. Dziś po pierwotnej specjalizacji nie ma u nich ani śladu, a podstawowa szkółka przeobrażona w Szkółkę Roślin Ozdobnych Urszuli i Mieczysława Śnieżków i produkuje dostatni wybór rozmaitego typu sadzonek. Można u nich znaleźć wszystko co dekoracyjne od drzew i krzewów iglastych i to zarówno t
 • AGENCJA NASIENNA agencja nasienna Leszno

  Ekonomia
  Agencja Nasienna w Lesznie istnieje od 2003 roku. Jej założycielami było siedem spółek hodowli roślin rolniczych. Kilka lat później do agencji dołączyły kolejne spółki, w tym te związane z hodowlą zagraniczną i hodowlą ziemniaka. Od października 2013 spółka liczy już 20 hodowców. Celem funkcjonowania agencji jest kontrolowanie przedsiębiorców w zakresie realizacji umów licencyjnych na produkcję i obrót kwalifikowanym materiałem siewnym. Dzięki jej funkcjonowaniu rynek nasienny jest bardziej uporządkowany, co przynosi korzyści rolnikom, hodowcom i firmom nasiennym. Więcej o agencji na stronie.
 • KALNAS sprzedaż zbóż ozimych

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Centralę Nasienną "KALNAS" Sp. z o.o. Siedziba nasza znajduje się w Kaliszu, a oddział w Działoszynie. Zajmujemy się produkcją rozległej gamy nasion. Polecamy: trawy (kostrzewa, rajgras, tymotka, kupkówka), zboża jare i ozime, ziemniaki sadzeniaki, rośliny strączkowe i drobnonasienne, buraki pastewne, rzepak. Posiadamy własny transport, w związku z tym zamówiony towar przewozimy w wyznaczone przez Państwa miejsce. Więcej informacji i pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej.
 • PAWEŁ BIELAWSKI folie do sianokiszonki

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką przygotowała dla Państwa firma Handel Towarami Masowymi Paweł Bielawski. Od 1994 roku istniejemy na obszarze województwa mazowieckiego, a siedziba naszego biura mieści się w Szreńsku. W katalogu naszych produktów odnajdą Państwo między innymi nawozy fosforowe, azotowe i dolistne, produkty paszowe, otręby, kukurydzę, wysłodki buraczane, a także opał jak np.: węgiel, ekogroszek oraz miał. Poza tym sprzedajemy też materiały budowlane oraz artykuły dla rolników. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję najlepszej jakości w przystępnych cenach. Więcej na witrynie www.


:: agencjanasienna.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agencjanasienna.pl

Ulica: Jana Dekana 6E

Miasto: Zaniemyśl
Kod: 64-100
NIP: 6972114964

Telefon: +48 65 529 31 61Kategorie:

Opis:

Agencja Nasienna w Lesznie jest spółką zrzeszającą dziś 20 hodowców. W ich imieniu podejmuje czynności związane z instytucją odstępstwa rolnego, czyli np. przeprowadza kontrolę zgodności informacji udzielanych przez rolników w zakresie wykorzystywania materiałów ze zbioru odmian chronionych. Celem funkcjonowania agencji istniejącej już od 2003 roku jest lepsze działanie rynku nasiennego w Polsce. Odbywa się to z korzyścią dla firm nasiennych, rolników i hodowców, gdyż nielegalny obrót nasionami szkodzi wszystkim zainteresowanym stronom. Więcej informacji o agencji na stronie internetowej.