Podobne strony

 • prawo-niemcy.pl

  Prawo i podatki
  Pracujesz w Niemczech i Twój pracodawca Cię oszukał? Nie trać głowy! Pomożemy Ci! Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej Sebastian Muller w Berlinie lub Magdeburgu. Specjalizujemy się m.in. w prawie pracy. Dostałeś wypowiedzenie, nie zapłacono Ci należnego wynagrodzenia? Napisz do nas! Dowiedz się więcej na Prawo-Niemcy.pl.
 • Biuro rachunkowe Lublin

  Prawo i podatki
  Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym wszystkich mieszkańców miasta Lublin i okolic. Jako biuro rachunkowe Lublin działamy od wielu lat, od zawsze oferując naszym klientom szeroki wybór usług księgowych. Nie ma znaczenia czy prowadzicie Państwo firmę czy fundację, z przyjemnością poprowadzimy dla Was usługi księgowe. Księgowość Lublin do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy to jakość w konkurencyjnej cenie. Doskonale wiemy, że współpraca z takimi firmami księgowy Lublin.
 • Furmanek- Biuro Rachunkowe Warszawa

  Prawo i podatki
  Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, którego specjalnością są usługi księgowe i rachunkowe dla firm jednoosobowych osób fizycznych, jak i firm handlowych. Pomożemy w prowadzeniu ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej oraz usługi vat compliance.Współpraca z Naszym biurem gwarantuje Państwu swobodę działania, pewność i bezpieczeństwo interesów. Chcesz
 • www.kancelaria-zielonagora.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Dominik Baranowski mieści się w Zielonej Górze. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zapewnieniu pomocy prawnej. Nasze usługi realizujemy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Reprezentujemy klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Prowadzimy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Proponujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie bądź mailowo. Więcej wiadomości na temat Kancelarii Adwokackiej zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
 • kancelarianotarialna.wroc.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria Notarialna notariusz Agnieszka Richter-Witosza i notariusz Dominik Sterc we Wrocławiu świadczy czynności notarialne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Przygotowujemy akty notarialne oraz poświadczenia, m.in. umowy przedwstępne, umowy sprzedaży, darowizny, a także testamenty i umowy o podział majątku. Udzielamy także pomocy telefonicznej, bezpłatnie, w celu uświadomienia konsekwencji związanych z daną czynnością. Zapraszamy!


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: www.wywlaszczeni.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wywlaszczeni.pl

Ulica: plac Powstańców Śląskich 8 lokal 6

Miasto:
Kod: 53-314
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

WYWLASZCZENI.PL jest portalem tematycznym zapewniającym pomoc prawną deweloperom, inwestorom, właścicielom nieruchomości oraz innym podmiotom związanym z nieruchomościami. Mamy ekspertów z zakresu prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową pomoc w kwestiach procesu wywłaszczenia, odszkodowań, a dodatkowo wykupu nieruchomości. Oferowane przez nas usługi są bezpłatne. Nie posiadamy biura. Umożliwiamy kontakt za pomocą forum lub e-mail. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej działalności, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.