Podobne strony

 • TREN - Usługi pogrzebowe Warszawa

  Firmy wg branży
  Pomoc w momencie śmierci bliskiej osoby to nie tylko załatwienie formalności czy dobór odpowiedniej trumny. To także wsparcie psychiczne dla rodziny która utraciła kogoś bardzo ważnego w ich życiu. To rozmowa, zrozumienie, obcowanie i dopasowanie się do innych. Każda rodzinna jest inna i potrzebuje czego innego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zakład pogrzebowy Tren z Warszawy nie zawodzi w tych trudnych chwilach. Możecie Państwo liczyć na nas w tych trudnych chwilach.
 • KOPERSKI usługi pogrzebowe grodzisk mazowiecki

  Firmy wg branży
  Zakład pogrzebowy Koperski z miejscowości Mszczonowo świadczy całościowe i doświadczone usługi pogrzebowe. Postępujemy podług zasad godności i tradycji. Nasza oferta handlowa mieści wysokiej jakości trumny, urny, odzież dla zmarłych, kwiaty pogrzebowe, znicze, karty kondolencyjne oraz galanterię nagrobkową. Zajmujemy się także krajowym i internacjonalnym przewozem zwłok, jak również wykonywaniem kremacji ciała osoby zmarłej. Wykonujemy całościowe usługi prosektoryjne oraz powiązane z ceremonią pogrzebową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z całością oferty opublikowanej na naszej stronie internetowej.
 • Babice dom pogrzebowy babice

  Inne
  Dom pogrzebowy Babice gorąco zaprasza Państwa do skorzystania z oferty usług pogrzebowych. Nasze doświadczenie, sięgające 1987 roku pozwala nam organizować pogrzeby w sposób odpowiedzialny i zgodny z wszelkimi oczekiwaniami. Jesteśmy rodzinną firmą, która dokłada każdych starań, aby podołać wymaganiom rynku. Dysponujemy własną chłodnią, nowoczesnymi samochodami do przewozu osób martwych, a także kaplicą. Proponujemy Państwu bogaty wybór urn, trumien, ubrań dla zmarłych, a także innego typu dodatków funeralnych. Zapewniamy, że w sposób godny pomożemy pożegnać się ze zmarłą osobą. Pełna oferta usług pogrzebowych jest opublikowana na stronie.
 • Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa | Mokotów

  Firmy wg branży
  Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych, Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach ZUS, ekshumacja, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, trumny, urny, tabliczki, klepsydry, nekrologi. Zajmujemy się także kremacją zwłok, robimy na życzenie reportaże fotograficzne i video, załatwiamy wszelkie sprawy związane z kwiatami. Kontakt tel. 22 737 05 10 lub 691 193 581 całodobowo 24/7/365. Usługi Pogrzebowe TOBIASZ ul. Rzymowskiego 35 Warszawa-Służewiec
 • Dom pogrzebowy Warszawa Wola

  Ekonomia
  Jesteśmy przedsiębiorstwem z Warszawy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku w w sferze udzielania różnego typu usług pogrzebowych. Działamy w regionie Warszawy oraz okolic. W naszej ofercie mogą Państwo już dziś znaleźć pełen zakres usług pogrzebowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pomagamy także w organizacji samego pogrzebu, uroczystości, transporcie gości. Więcej na naszej stronie internetowej.


:: mpuk.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.mpuk.pl

Ulica: Nakielska 3

Miasto: Warszawa
Kod: 01-106
NIP: 5250005544

Telefon: (22) 836 69 12
Opis:

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe już od 1945 roku. Wiemy, jak trudne chwile przeżywają najbliżsi, dlatego służymy całkowitym wparciem oraz radą w czasie szykowania ceremonii pogrzebowej. Zajmujemy się również przygotowaniem wszystkich formalności. Wykonujemy pogrzeby trumnowe i urnowe na obszarze całej Warszawy w różnych obrządkach, w tym w obrządku świeckim. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszego zakładu pogrzebowego oraz propozycji, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.