Podobne strony

 • Polska Poligrafia

  Serwisy Informacyjne
  Serwer dla drukarzy, zawiera bazę linków na tematyczne strony, tablicę ogłoszeń, artykuły, nowinki i aktualności oraz listę dyskusyjną.
 • Armatura S.A.

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka produkuje artykuły wyposażenia łazienek wykonywane z mosiądzu i galwanizowane. W ofercie firmy są grzejniki, baterie łazienkowe, umywalki, prysznice. Na stronie informacje o technologii wykonania, jakości, nowościach technicznych i historii zakladu.
 • MAX-FLIZ

  Glazura, terakota
  Dystrybutor ceramiki łazienkowej włoskiej oraz hiszpańskiej, wyposażenia łazienek w sanitariaty oraz wanny i kabiny prysznicowe. Świadczy usługi projektowe wnętrz łazienkowych oraz transportu.
 • EKAplast Sp. Z o.o.

  Wyposażenie wnętrz
  Przedsiębiorstwo produkuje wyroby z tworzyw sztucznych, metalu i szkła. W swojej ofercie prezentowanej na sewerze posiada meble, artykuły łazienkowe i sanitarne. Na stronie także o lokalizacji, historii zakladu, zatrudnieniu i obrotach.
 • STERNICKI

  Wyposażenie wnętrz
  Strona www dystrybutora armatury, saun i solariów. Na serwerze oferta handlowa, podstawowe informacje o produktach i zakładzie.


:: Wyposażenie łazienek i toalet publicznych - Statcon ::

Nasza ocena:
Adres: https://statcon.pl/

Ulica: Stróżowka 401

Miasto: Gorlice
Kod: 38-300
NIP: 738-215-28-46

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego wyposażenia toalet i łazienek publicznych. W ofercie posiadamy szereg suszarek do rąk w tym z przyciskiem, łokciowe i bezdotykowe tzw. automatyczne; dozowniki do mydła, kosze na śmieci, podajniki papieru i wiele innych artykułów również dla osób niepełnosprawnych.