Podobne strony

 • SFAMASZ - Skierniewicka Fabryka Maszyn, Urządzeń i Konstrukcji

  Budownictwo przemysłowe
  Zakres działalności firmy obejmuje kompleksowe wykonawstwo budynków przechowalniczych, przemysłowych, chłodniczych, magazynowych, produkcyjnych itp. oraz produkcję maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie i konfekcji. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych i obróbki wiórowej, a ponadto usługi dźwigowe i transportowe. Więcej szczegółów poznasz zaglądając na stronę.
 • P.P.U.H. Recykling Sp. z o. o.

  Myjnie
  Przedmiotem działalności firmy jest złomowanie wszelkiego rodzaju pojazdów samochodowych. Firma prowadzi również stację obsługi samochodów wraz z myjnią ręczną oraz świadczy usługi blacharskie.
 • PKS w Suwałkach

  Lakierowanie
  Witryna internetowa przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej z Suwałk. Firma oprócz usług komunikacyjnych, wynajmuje autobusy, świadczy usługi blacharsko-lakiernicze, złomuje pojazdy, oferuje techniczną pomoc drogową, sprzedaje i naprawia ogumienie, myje samochody, naprawia pojazdy ciężarowe i autobusy, sprzedaje paliwo, wykonuje badania techniczne w stacji kontroli pojazdów. Na stronie zamieszczony jest także rozkład jazdy autobusów.
 • Sultof S.C.

  Myjnie
  Prezentacja spółki Sultof, której głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż i montaż myjni samochodowych oraz urządzeń wykorzystywanych w myjniach. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się: myjnie (bramowe, tunelowe, bramowo-tunelowe, TIR, ręczne samoobsługowe), a także odkurzacze, chemia samochodowa oraz zbiorniki.
 • P.P.U.H. Reg Benz S.C.

  Opel
  Strona internetowa spółki Reg Benz, która jest autoryzowanym sprzedawcą samochodów marki Opel. Ponadto świadczy usługi serwisowe, wypożycza samochody, oferuje całodobową pomoc drogową oraz myjnię samochodową. Dodatkową działalnością prowadzoną przez firmę jest restauracja z motelem.


:: Myjnia samochodowa Białystok - Mr SPONGE ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mrsponge.pl

Ulica: Miłosza 2

Miasto: Białystok
Kod: 15-256
NIP:

Telefon: 782287280
Opis:

Auto osobowe małe, średnie, duże czy bus nie ma to dla nas żadnego znaczenia. Profesjonalnie wymyjemy każde auto. Centrum Kosmetyki Samochodowej Mr SPONGE to miejscowy lider w myciu i czyszczeniu aut. Przyjedź do nas i umyj swój samochód. Pamiętaj auto to twoja wizytówka i wizytówka twojej firmy nie pozwól by było brudne i wyglądało nieestetycznie. Zadbaj o swój wizerunek razem z nami a na pewno się nie zawiedziesz. Zapraszamy parking podziemny Galerii Białej.