Podobne strony

 • MDT s.c.

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu okulistycznego oraz dystrybucją przemysłowych taśm klejących.
 • OPTOtech Medica - sprzęt okulistyczny

  Sprzęt medyczny
  Firma OPTOtech Medical istnieje na rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu i materiałów okulistycznych do zakładów optycznych, gabinetów okulistycznych, przychodni i oddziałów okulistycznych. W Polsce reprezentujemy następujące marki: - Bausch&Lomb (mikrochirurgia oka) - Frey (perymetry komputerowe, rzutniki optotypów i panele LCD) - Ray Vision (urządzenia diagnostyczne) - OPTO Global (lasery okulistyczne) - UNICOS (autokeratorefraktometry) - Micromed (urządzenia ultradźwiękowe) - Akrus (meble okulistyczne) - Fim Medical (testery widzenia)
 • Urządzenia okulistyczne

  Okulistyka
  Urządzenia do gabinetów okulistycznych i salonów optycznych.
 • POLAND OPTICAL Perymetr

  Firmy wg branży
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Poland Optical, znajdującą się w Cieszynie i funkcjonującą na rynku polskim od przeszło 15 lat. Specjalizujemy się w dystrybucji urządzeń okulistycznych oraz sprzętu optycznego wiodących marek. Polecamy zaawansowane technologicznie rozwiązania japońskiej firmy NIDEK oraz innych dostawców, w tym Mecanottica Mazza, MSD i SBM Sistemi. W sprzedaży posiadamy m. in. automaty bezszablonowe, centroskopy, dioptriomierze, autorefraktometry i inne urządzenie niezbędne do wyposażenia gabinetów optycznych. Szczegółowe wiadomości znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.


:: Optomania Karol Skonieczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.optomania.pl/

Ulica: Majakowskiego 30/2

Miasto: Wrocław
Kod: 54-317
NIP: 8991674323

Telefon:
Opis:

Sklep Optomania Karol Skonieczny powstała 2011-01-21 i od samego utworzenia prowadzą ją osoby związane z okulistyką, przez co kontaktując się z nami wiesz, że docierasz do ekspertów. Przez osiem lat realizacji usług rozpoczęliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu optycznego, co sprawia iż znajdziesz u nas nie tylko tani towar ale również z najdoskonalszej jakości materiałów. Oferta Optomania.pl przeznaczona jest przede wszystkim do właścicieli gabinetów optycznych ale również szpital