Podobne strony

 • Akori PU - Cybul Jarosław

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje wykonywanie prac remontowo-budowlanych oraz sprzątanie biur. Na stronie mozna znaleźć szczegółowy opis wykonywanych usług oraz formularz zgłoszeniowy.
 • Masterhof

  Utrzymanie czystości
  Firma jest specjalistą w dziedzinie sprzątania wnętrz biurowych, socjalnych, magazynowych, produkcyjnych, a także terenów zielonych.
 • J.K. "Pucuś"

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje kompleksowe sprzątanie biur, mieszkań, magazynów, terenów otwartych, powierzchni handlowych
 • MegaMini

  Utrzymanie czystości
  Strona firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Na stronie zapoznasz się ze szczegółową ofertą handlową i usług oraz z danymi teleadresowymi firmy.
 • P.U. Kontrakt

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje usługi porządkowe: sprzątanie biur, mieszkań, domów, hal. "Kontrakt" poleca: czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien i elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcje. Szczegóły oferty oraz informacje o firmie znajdziesz na stronie.


:: Firma Sprzątająca Eko Błysk ::

Nasza ocena:
Adres: https://eco-blysk.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nie masz czasu na sprzątanie mieszkania czy domu? Odwiedź Eco-Blysk.pl. Nasza firma działa na terenie Poznania. Sprzątamy domy i mieszkania w ramach regularnych porządków, okazjonalnych, po przeprowadzce czy remoncie. Stosujemy najlepsze środki czyszczące, a dzięki sprzętowi jesteśmy szybcy i dokładni.