Podobne strony

 • DRY-POL - Centrum Technik Osuszania

  Osuszanie
  Dystrybutor amerykańskiej firmy DRI-EAZ w Polsce. Wykonuje kompleksowe osuszanie i odgrzybianie budynków. Sprzedaje i wypożycza urządzenia osuszające: osuszacze, dmuchawy, wentylatory, mierniki wilgotności, przemysłowe filtry powietrza. Szczegółowa oferta, dane na temat firmy, referencje oraz informacje o wilgoci i osuszaniu - na stronie.
 • INHALS mikrofalowe osuszanie budynków

  Firmy wg branży
  Przy osuszaniu liczy się czas dlatego służymy pomocą i specjalistyczną radą w każdym momencie. Proponujemy Państwu wynajem nowoczesnego i wysokowydajnego sprzętu do usuwania wilgoci. Nasza oferta wynajmu sprzętu pozwala na wykonanie podstawowego usunięcia wilgoci. Naszą specjalnością jest osuszanie mikrofalowe i sorpcyjne oferujemy Państwu badania termowizyjne, ozonowanie powietrza oraz usuwanie wilgoci technologicznej. Inhals group jest gwarancją profesjonalnego i szybkiego osuszania.
 • Małej łąki 6

  Firmy wg branży
  Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję Destra Ozone Technology. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju, która specjalizuje się w osuszaniu budynków, ozonowaniu pomieszczeń i usuwaniu wilgoci technologicznej. Ponadto zajmujemy się również likwidowaniem efektów pożarów czy powodzi. Oznaczamy najlepszej jakości usługi, czego potwierdzeniem mogą być liczne rekomendacje od naszych zleceniodawców. Zaufaj naszemu zasobnemu doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, w jakiej prezentujemy rezultaty naszych prac. fotografie oraz więcej danych o nas znajdą Państwo na witrynie internetowej.
 •  Wynajem nagrzewnic Białystok - e-osuszacze.pl

  Firmy wg branży
  Osuszacz to urządzenie wybawi Cię z kłopotów w przypadku zalania mieszkania, podtopienia piwnicy lub fundamentów, pojawienia się grzyba lub pleśni. Pytanie tylko skąd go wziąć jak już przydarzy się nam któraś z tych tragedii? Odpowiedź jest jedna a mianowicie wypożyczalnia osuszaczy i nagrzewnic e-osuszacze.pl z Białegostoku. Możesz tu za niewielką kwotę wypożyczyć nagrzewnicę lub osuszacz, w zależności, które urządzenie będzie bardziej przydatne.
 • Wynajem podnośników koszowych Białystok

  Firmy wg branży
  Wycinka drzew, malowanie i naprawa dachu, naprawa rynien, wycinka drzew czy inne prace wysokościowe. Czyszczenie i mycie kostki brukowej, zakładów a może osuszanie pomieszczeń? Osoby lub firmy szukające tego typu usług powinny zapoznać się z ofertą firmy „MIKI Ireneusz Fiedoruk” z Sobolewa pod Białymstokiem. Duże doświadczenie, wyszkolony personel, specjalistyczny sprzęt, bogata gama usług a do tego rewelacyjne ceny. Nic tylko korzystać. Zadzwoń i sprawdź.


:: Osuszacze - Wynajem osuszaczy Lublin ::

Nasza ocena:
Adres: http://osuszaczelublin.eu/

Ulica: ul. Otella 15

Miasto: Lublin
Kod: 20-711
NIP:

Telefon: 603 933 104
Opis:

Osuszacze to urządzenia, których zadaniem jest szybkie i skuteczne usunięcie wilgoci z pomieszczenia. Stosuje się je przede wszystkim w sytuacjach, gdy zalaniu ulegnie jakieś pomieszczenie, całe mieszkanie lub piwnica.
Osuszacze stosowane są również przez przedsiębiorstwa z różnych branż. W budownictwie służą do przyspieszania prac związanych z wykańczaniem wnętrz. Wykorzystuje się je również do zapewniania optymalnych warunków na halach produkcyjnych oraz magazynowych.