Podobne strony

 • Hanart

  Etykiety
  Witryna firmy oferującej etykiety, wszywki, kalki, ribbony do drukarki. Ofertę uzupełniają etykiety termiczne, kalki termotransferowe, drukarki termotransferowe, hot print, drukarki do etykiet.
 • FANO Sp. z o.o.

  Etykiety
  Firma specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych i opakowań rola-rola. Na stronie: historia firmy, oferta, technologia produkcji, klienci, formularz zapytania ofertowego i dane kontaktowe.
 • Drukarnia fleksograficzna

  Firmy wg branży
  Druk w kolorystyce CMYK lub według wzornika PANTONE do 6 kolorów w technologii flekso UV. Druk od strony kleju, także obróbka gotowego wydruku w postaci wykrawania i perforacji. Wykończenie lakierem UV zapewnia odporność etykiety na czas życia produktu. Dodatkową zaletą farb UV jest możliwość ich wykorzystywania dla potrzeb przemysłu spożywczego, ponieważ nie wchodzą w reakcję z żywnością i są bezzapachowe. Współpraca z przemysłem spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, tytoniowym i innym.


:: Druk etykiet i personalizowane opakowania ::

Nasza ocena:
Adres: https://t-pack.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Od wielu lat projektujemy i produkujemy etykiety termiczne, etykiety znamionowe, foliopaki, foliopaki kurierskie itp. Wykonywanie etykiet na samoprzylepnym papierze i folii jest jednym z priorytetowych obszarów naszej firmy. Aby nasze samoprzylepne produkty spełniały surowe wymagania międzynarodowych standardów, przeprowadzamy ścisłą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji.