Podobne strony

 • Inter-plast - Andrzej Bodziachowski

  Maszyny budowlane
  Firma oferuje maszyny nowe i używane (importowane i regenerowane obrabiarki od stale współpracujących firm z terenu Rosji, Ukrainy i Słowacji). W ofercie znajdują się obrabiarki do metalu: tokarki, frezarki, szlifierki, wytaczarki, prasy, zaginarki, giętarki, gilotyny, spęczarki, walcarki, wtryskarki itd.
 • TM

  Maszyny poligraficzne
  Strona producenta naświetlarek UV służących do produkcji pieczątek polimerowych oraz naklejek wypukłych 3D. Na stronie m.in. dane na temat naświetlarek, frezarek CNC, informacje o produkcji naklejek 3D i grawerowaniu.
 • Maszyny24.net - portal obrabiarek i obróbki CNC.

  Portale
  Portal firm oferujących obrabiarki do obróbki metalu: centra obróbcze, frezarki CNC, tokarki CNC, szlifierki, wytaczarki, drążarki wgłębne, drążarki wycinarki drutowe. Obróbka grafitu, grafit. Automatyzacja produkcji. Organizacja pracy warsztatu. Pomiar w warsztacie. Obróbka wykończeniowa. Technologia obróbki: frezowanie, toczenie, szlifowanie, wytaczanie, drążenie, wycinanie, obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna, obróbka wykończeniowa, automatyzacja.
 • Sprzedaż - obrabiarki cnc, tokarki cnc, oprogramowanie CATIA

  Nauka i technika
  TBITechnology to firma zajmująca się sprzedażą i produkcją maszyn cnc - obrabiarki, tokarki, frezarki cnc własnej marki oraz marki Wemas. Sprzedajemy oraz wdrażamy oprogramowanie PLM - Catia, Enovia, Delmia. Oferujemy kompleksowe usługi - od sprzedaży poprzez szkolenia i serwis. Zaufaj firmie, która ma duże doświadczenie i dobrą markę na rynku.
 • Remonty maszyn budowlanych w Sub-maj.com.pl

  Firmy wg branży
  Odwiedzając serwis internetowy www.sub-maj.com.pl, napotkamy na tyską spółkę prowadzącą kompleksowe usługi naprawcze maszyn budowlanych. Przedsiębiorstwo Submaj prowadzi usługi remontowe wszelakiego rodzaju maszyn budowlanych. Istniejąc na rynku od ponad 20 lat, firma zdołała zdobyć wystarczająco dużo doświadczenia. W związku z czym zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.


:: www.arte-ferrum.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arte-ferrum.eu

Ulica: ul. Rzeźnicza 27

Miasto: Dzierżoniów
Kod: 58-200
NIP: 8821007450

Telefon: 604 781 474
Opis:

Przedstawiamy Państwu propozycję firmy ARTE FERRUM z Dzierżoniowa w województwie dolnośląskim. Oferujemy używane maszyny stosowane w branży przemysłowej i obróbce metali. Nasze urządzenia pochodzą z importu lub od upadających firm. Są drobiazgowo sprawdzane, remontowane i w pełni sprawnie techniczne. Zajmujemy się także leasingiem maszyn. W naszej ofercie znaleźć można szlifierki, tokarki, frezarki, linie przemysłowe do produkcji, urządzenia do obróbki kamienia i obróbki skrawaniem, przecinarki, śrutownice, wózki widłowe oraz wiele innych. Proponujmy atrakcyjne ceny i profesjonalizm. Więcej na stronie.