Podobne strony

 • KOPERSKI usługi pogrzebowe grodzisk mazowiecki

  Firmy wg branży
  Zakład pogrzebowy Koperski z miejscowości Mszczonowo świadczy całościowe i doświadczone usługi pogrzebowe. Postępujemy podług zasad godności i tradycji. Nasza oferta handlowa mieści wysokiej jakości trumny, urny, odzież dla zmarłych, kwiaty pogrzebowe, znicze, karty kondolencyjne oraz galanterię nagrobkową. Zajmujemy się także krajowym i internacjonalnym przewozem zwłok, jak również wykonywaniem kremacji ciała osoby zmarłej. Wykonujemy całościowe usługi prosektoryjne oraz powiązane z ceremonią pogrzebową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z całością oferty opublikowanej na naszej stronie internetowej.
 • EXITUS międzynarodowy transport zmarłych

  Inne
  W Warszawie oraz pobliskich miejscowościach mieszczą się placówki domu pogrzebowego Exitus. Od początku naszej aktywności staramy się osobiście podchodzić do wszelkiego klienta i świadczyć fachowe usługi pogrzebowe. Zapewniamy poszanowanie dla każdej z osób zmarłych oraz godny pogrzeb. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę i zajmujemy się transportem zwłok z każdego wskazanego przez Państwa miejsca. Dysponujemy pracownią kwiatową, która daje kompozycje oraz wieńce układane z najpiękniejszych żywych kwiatów zakupionych tego samego dnia o świcie. Przyjmujemy również zlecenia na kremacje. Dokładne wiadomości mieszczą się na stronie.
 • Zakład kamieniarski kutno

  Ekonomia
  Firma „Ad Patres” mieszcząca się w Kutnie już od wielu lat swym klientom świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, cmentarne i kamieniarskie. Posiada ona także własny zakład kamieniarski, który na co dzień proponuje swym klientom usługi profesjonalnego kamieniarza oraz bardzo bogaty wybór grobowców, tablic nagrobkowych, a także pomników. Klienci mogą liczyć w tej firmie na pełen profesjonalizm oraz bardzo atrakcyjne ceny.
 • Dom pogrzebowy Warszawa Wola

  Ekonomia
  Jesteśmy przedsiębiorstwem z Warszawy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku w w sferze udzielania różnego typu usług pogrzebowych. Działamy w regionie Warszawy oraz okolic. W naszej ofercie mogą Państwo już dziś znaleźć pełen zakres usług pogrzebowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pomagamy także w organizacji samego pogrzebu, uroczystości, transporcie gości. Więcej na naszej stronie internetowej.
 • Spalarnia zwłok Acheron

  Firmy wg branży
  Kremacja zwłok cieszy się w ostatnim czasie rosnącą popularnością wśród Polaków. Acheron to zakład pogrzebowy, który jako jedyny na Podlasiu świadczy usługę kremacji. Nasza spalarnia zwłok jest nowocześnie wyposażona, bezpieczna i profesjonalna. Współpraca z nami to zminimalizowane koszty pogrzebu, piękna ceremonia i ekologiczny pochówek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na oficjalnej stronie zakładu, bądź też w zakładzie przy ulicy Reja w mieście Suwałki.


:: www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe usługi pogrzebowe ::

Opis:

W Lubinie i okolicy swoje usługi świadczy Dom Pogrzebowy FENIX. Firma działa w branży od ponad 20 lat i proponuje kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy. W zakres świadczonych usług wchodzi krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób zmarłych, organizacja pochówku a także kremacja. Firma wykonuje też nagrobki i trumny i prowadzi sprzedaż odzieży żałobnej. Profesjonalni i doświadczeni pracownicy pomogą załatwić wymagane formalności a także rozliczenia bezgotówkowe. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z zakładem, wystarczy wejść na stronę internetową.