Podobne strony

  • Nierchomości Słupsk

    Agencje nieruchomości
    U nas znajdziecie Państwo profesjonalnie przygotowane, zawsze AKTUALNE oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku lokalnego, jak i z całego kraju.
  • Tomdar Biuro Nieruchomości

    Firmy wg branży
    Działamy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w nieruchomościach – działkach położonych w pasie nadmorskim. Zaangażowanie i dbałość o klienta to podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej firmie. Poprzez połączenie wszechstronnych usług w dziedzinie obrotu nieruchomościami, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb klienta, profesjonalnego doradztwa, prowadzenia negocjacji aż do podpisania końcowej umowy notarialnej.


:: Działki Słupsk - sprzedaż nieruchomości nad morzem ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.unison.nieruchomosci.pl/

Ulica: ul. 3 Maja 44 pokój nr 48

Miasto: Słupsk
Kod: 76-200
NIP: 8393156179

Telefon: 602 414 122
Opis:

Działki Słupsk. Polecamy na sprzedaż działki budowlane w dobrych lokalizacjach, działki z pełnym uzbrojeniem pod zabudowę jednorodzinną. Dla odpoczynku działki nad morzem. Do zamieszkania za miastem działki rezydencjonalne. Wszystkie nieruchomości z pełnym uzbrojeniem. Doskonałe lokalizacje blisko Słupsk. Oferujemy również sprzedaż działek nad morzem w miejscowościach nadmorskich takich jak Ustka czy Łeba. Wyskocz za miasto i wybuduj swój dom w idealnej lokalizacji.