Podobne strony

 • Przeprowadzki Katowice

  Transport
  Firma Trans-Speed Transport świadczy kompleksowe usługi transportowe do 1,5 t na terenie Śląska. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, umiarkowane ceny. Firma Trans-Speed przeprowadzki Katowice świadczy kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, firm na terenie całej Polski. Firma Trans-Speed świadczy również kompleksowe usługi w zakresie: likwidacja mieszkań, wywóz zbędnych przedmiotów. Oferta skierowana jest jest do osób, które kupiły, sprzedają, dostały w spadku dom, mieszkanie, lokal użytkowy lub muszą zdać lokal z powodu śmierci krewnego. Zdemontujem, spakujemy, wyniesiemy, wywieziemy na wysypisko.
 • AP-Transport - taxi bagażowe Kraków

  Motoryzacja i transport
  Oferujemy usługi transportowe na terenie Krakowa. Możliwy również transport krajowy. Pomożemy Państwu przy przeprowadzkach - mieszkań oraz warsztatów i biur. Oferujemy także transport materiałów budowlanych, transport rur itp. do 6 m długości, przewóz wszelkiego rodzaju innych przedmiotów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z szeroką gamą oferowanych przez nas usług transportowych.
 • Przeprowadzki Gdynia

  Firmy wg branży
  Gdyńskie Przeprowadzki to firma, która jak sama nazwa wskazuje wykonuje przeprowadzki na terenie miasta Gdynia. Do naszych zadań należą przeprowadzki mieszkań, domów oraz firm. Każdy Klient jest inny, dlatego też nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób chcących wykonać przeprowadzkę w sposób kompleksowy i nie wymagający od nich większego zaangażowania, jak i dla tych, którzy potrzebują tylko i wyłącznie transportu, gdyż resztę czynności są w stanie wykonać we własnym zakresie.
 • LARO LANKIEWICZ RAFAŁ transport wrocław

  Motoryzacja i transport
  Laro to dynamicznie działająca firma z Wrocławia, która specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych oraz usług przeprowadzkowych. Duże doświadczenie w branży, doskonałe zaplecze techniczne, doświadczeni kierowcy oraz elastyczna oferta - to wszystko powoduje, że możemy poszczycić się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Dysponujemy wozami przystosowanymi do przewozu towarów do 3,5 tony. Chętnie podejmujemy się przeprowadzek mieszkań, domów oraz biur.
 • Przeprowadzki firm biur mieszkań Warszawa Mokotów

  Firmy wg branży
  Profesjonalna i godna zaufania firma przeprowadzkowa AKCES Warszawa Mokotów zapewnia bezpieczne, w pełni profesjonalnie zorganizowane przeprowadzki firm biur mieszkań domów, relokacje mieszkań. Szybko i sprawnie zrealizujemy przewóz mebli Warszawa, transport pianin Warszawa i przedmiotów wymagających szczególnej ostrożności. Spakujemy, załadujemy i rozładujemy pod wskazanym adresem – zapewnimy kompleksowa obsługę. Przeprowadzki transport to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już dziś 22 840 62 48


:: Przeprowadzki Radom ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.przeprowadzki-radom.pl/

Ulica: ul. Zientarskiego 2/72

Miasto: Radom
Kod: 26-615
NIP:

Telefon: 532 551 746
Opis:

Firma Przeprowadzki Radom świadczy usługi transportowe w Radomiu i okolicach. Zapewniamy szybką wycenę i krótki czas realizacji. Dysponujemy własnymi pojazdami oraz pracownikami, którzy szybko i bezpiecznie zrealizuję przeprowadzkę poprzez przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bagaży, a nawet instrumentów muzycznych. Zabezpieczamy ładunek, demontujemy i montujemy, przewozimy, wnosimy, rozpakowujemy i ustawiamy we wskazanym miejscu. Proces jest ubezpieczony i w pełni profesjonalny. Zapraszamy!