Podobne strony

 • AUTOLAWETA naprawa samochodu zgorzelec

  Ekonomia
  Firma Autolaweta ze Zgorzelca zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Od ponad 20 lat świadczymy całodobową pomoc drogową dla pojazdów każdego typu - samochodów osobowych, dostawczych jak również ciężarowych. W naszym doskonale wyposażonym warsztacie dokonujemy napraw, a na czas serwisu zapewniamy auta zastępcze. Oprócz tego zajmujemy się serwisem opon oraz naprawą tachografów. Prowadzimy również sprzedaż części samochodowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybki serwis i współpracę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy odwiedzić stronę internetową.
 • ABC HOLOWANIA holowanie auta Zgorzelec

  Motoryzacja i transport
  Firma ABC Holowania świadczy całodobowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą, nasza siedziba natomiast mieści się w Zgorzelcu. Zgłoszenia przyjmujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu i niezwłocznie podstawiamy lawetę na miejsce awarii. Na miejscu zdarzenia dokonujemy niezbędnych napraw jak wymiana koła, ładowanie akumulatora oraz wymiana płynów. Holujemy zarówno samochody osobowe jak również ciężarowe. Zapewniamy szybką oraz profesjonalną pomoc. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której umieściliśmy szczegóły dotyczące oferty oraz dane kontaktowe firmy.
 • AUTOLAWETA pomoc drogowa zgorzelec

  Ekonomia
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Autolaweta ze Zgorzelca. Świadczymy całodobową pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych z terenu autostrady A4. Dysponujemy znakomicie wyposażonym warsztatem samochodowym przystosowanym do napraw każdego rodzaju pojazdów, serwisu opon oraz napraw tachografów. Zapewniamy auta zastępcze na czas naprawy samochodu. Ponadto oferujemy sprzedaż części samochodowych w konkurencyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować się z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
 • holowanie-zgorzelec.pl

  Motoryzacja i transport
  Lubisz być przygotowany na każdą ewentualność? Wybierasz się w daleką i podróż i będziesz jechał autostradą A4? Zabezpiecz się na wypadek kolizji, lub awarii samochodu i zapisz sobie numer kontaktowy do naszej firmy. Znajdziesz go na stronie holowanie-zgorzelec. Jesteśmy zgraną ekipą pracowników, która każdego dnia niesie pomoc kierowcom.
 • Pomoc drogowa Zgorzelec

  Motoryzacja i transport
  Pomoc drogowa Zgorzelec, Olszyna i Jędrzychowice. Prowadzimy działalność związaną z pomocą drogową od ponad 10 lat w kraju i za granicą. Posiadamy specjalistyczne samochody pomocy drogowej, lawety i autolawety. Holowaniem aut powypadkowych, holowanie samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, przewóz samochodów na lawetach z Niemiec do Polski. Holowanie aut na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelec-Wrocław. Wystawiamy faktury VAT, rozliczenia bezgotówkowe z polisy OC/AC sprawcy wypadku.


:: pomocdrogowa-mierzej.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pomocdrogowa-mierzej.pl

Ulica: Skrajna 15 Węgliniec

Miasto:
Kod: 59-940
NIP: 6151689899

Telefon: 885 366 178
Opis:

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mierzej z Węglińca w województwie dolnośląskim. Od wielu lat działamy w branży motoryzacyjnej świadcząc szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy serwisem samochodowym specjalizującym się w naprawach mechanicznych i serwisie klimatyzacji. Oprócz tego oferujemy pomoc drogową oraz krótkoterminowy i średnioterminowy wynajem pojazdów. Posiadamy własną stację kontroli pojazdów, gdzie wykonać można fachowe badania techniczne. Zapewniamy krótkie terminy oraz korzystne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.