Podobne strony

 • Agencja Anticorr

  Maszyny budowlane
  Sprzedawca wszelkiego rodzaju urządzeń do przygotowania metali pod malowanie, budowanie, pokrywanie innymi metalami. Oferuje sprzęt różnych firm. Na stronie szczegółowa specyfikacja urządzeń, adresy oddziałów handlowych.
 • PIMSTAL

  Inne
  Firma PIMSTAL zajmuje się: cięciem blach laserem, gięciem na prasie krawędziowej, spawaniem robotem, malowaniem proszkowym, śrutowaniem. Jest też producentem balustrady systemowej SPRINT.
 • Zakład Usługowo Techniczny Supoż

  Sprzęt gaśniczy
  Firma zajmuje się serwisem oraz sprzedażą sprzętu przeciwpożarowego (p.poż) oraz malowaniem proszkowym i śrutowaniem.
 • B.K.S kucie betonu

  Firmy wg branży
  Technika diamentowa jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technik cięcia oraz wiercenia betonu. Firma B.K.S od wielu lat świadczy usługi w tym charakterze, oddając do Państwa dyspozycji wiedzę oraz wykwalifikowanie pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak kucie i frezowanie betonu, rozbiórki obiektów, a naszą specjalizacją są odwierty wykonywane metodą bezudarową i bezpyłową, a także cięcie betonu piłą ścienną, ręczną pilarką oraz liną diamentową. Na naszym koncie posiadamy wiele ogólnokrajowych realizacji takich jak budowa Centrum Olimpijskiego, Centrum Handlowego „Złote Tarasy” w Warszawie i modernizacja Dworca Głównego w Krakowie. Dysponujemy niezwykle rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najbardziej nietypowego zadania. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • Malowanie proszkowe Śląsk

  Firmy wg branży
  Polvo oferuje profesjonalne malowanie proszkowe z zastosowaniem nowoczesnych technologii - gwarantuje to wykonanie usługi na najwyższym poziomie i zadowolenie każdego klienta. Ręczne nakładanie farby zapewnia dokładne pokrycie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Katowice, Mikołów, Tychy, Gliwice i okolice.


:: STP Strahltechnik Poland: Śrutowanie, frezowanie ::

Nasza ocena:
Adres: www.s-t-p.pl

Ulica: leśna 13

Miasto: Modliborzyce
Kod: 23-310
NIP: 8621635087

Telefon: 793734245Kategorie:

Opis:

Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i skutecznie przywróci powierzchnie betonowe w Waszym obiekcie do perfekcyjnego stanu – STP stanie na wysokości zadania! Naszą specjalnością jest obróbka betonu różnymi metodami: od śrutowania i szlifowania, przez frezowanie planetarne czy też minidrogówkami. Metodę dobieramy do konkretnych oczekiwań i stanu podłoża!


PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

Obróbka powierzchni betonowych jest przeprowadzana szybko i sprawnie. Wykorzystujemy profesjonalne maszy