Podobne strony

 • Paulinka i Tomek

  Strony dzieci
  Strona zawiera informacje o Paulinie Kościukiewicz i jej tacie oraz kilka zdjęć; zainteresowania dziewczynki - zwierzęta, muzyka, książki, podróże, pisanie wierszy; zainteresowania taty obejmują świat nauki, komputery, fotografia, podróże, film oraz dobrą książkę i rynek kapitałowy
 • dr Anna Makarowska - lekarz medycyny

  Lekarze, gabinety
  Wizytówka lekarki - pediatry w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Pszczółkach koło Gdańska, specjalistki medycyny rodzinnej.
 • Psychoterapia przez Internet

  Rehabilitacja - miejsca
  Jak czytamy, strona została stworzona po to, aby pomóc osobom cierpiącym, które z różnych przyczyn osobiście nie mogą zwrócić się o pomoc do psychologa. Specjaliści uczą zgłaszającego się, jak radzić sobie z własnymi problemami. Wszystkie dane jak i cały proces leczenia podlegają ścisłej tajemnicy lekarskiej.
 • Katedra i Klinika Psychiatrii UW

  Psychiatria i psychologia
  Angielskojęzyczne przedstawienie jednostki UW zajmującej się działalnością dydaktyczną, badawczą i terapeutyczną w zakresie chorób psychicznych. Publikacje, dysertacje, przebieg zajęć na studiach.
 • Sekcja Psychogeriatrii i Choroby Alzheimera Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

  Psychiatria i psychologia
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zarządu sekcji, konferencji i szkoleń, aktualności oraz "Rocznika psychogeriatycznego". Ponadto możesz dowiedzieć się niemal wszystkiego o wczesnym rozpoznawaniu i leczeniu otępienia typu Alzheimera oraz problemach wieku podeszłego.


:: Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta Wołomin | Kobyłka ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.spokojwglowie.pl/

Ulica: Prusa 48/12

Miasto: Kobyłka
Kod: 05-230
NIP: 7010013290

Telefon: 501775717
Opis:

Problemy emocjonalne dotykają wielu osób. Szczególnie są na nie narażone dzieci oraz nastolatki. Aby je rozwiązać, warto sięgnąć po profesjonalną pomoc udzieloną przez eksperta. W naszym gabinecie oferujemy Państwu konsultację psychologiczną, jak i psychoterapię. W pracy stawiamy przede wszystkim na budowanie komfortowej, przyjaznej i pełnej zaufania atmosfery w trakcie każdego spotkania. Zapraszamy.