Podobne strony

 • Elektryk Kraków

  Firmy wg branży
  Wykonujemy instalacje elektryczne każdego typu na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty a co najważniejsze profesjonalny sprzęt. Prowadzimy także pogotowie elektryczne na terenie Krakowa, dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Krakowa i okolic. Nasze pogotowie elektryczne czynne jest 24 godziny na dobę. Pobieramy opłaty tylko w przypadku usunięcia awarii.
 • Instalacje elektryczne Kraków

  Firmy wg branży
  Nie macie prądu... O czym myślicie? Szukacie numeru telefonu do mnie czy świeczki? Na pewno szukacie elektryka. Mam 30 lat doświadczenia doświadczeniem w branży. Wszystkie świadczone prace, staram się wykonywać dokładnie i starannie. Prowadzę usługi pogotowia elektrycznego siedem dni w tygodniu. Na terenie Krakowa staram się dojechać do Klienta w ciągu godziny. Zachęcam do skorzystania z moich usług.
 • Eljot - Instalacje Elektryczne Kraków

  Dom i wnętrza
  Eljot to firma, która oferuje szeroki zakres usług elektrycznych – w naszej ofercie znajdziesz między innymi projektowanie i konserwację instalacji elektrycznej oraz bieżące naprawy wszelkich awarii elektrycznych. Więcej infromacji o firmie i o ofercie znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy!
 • Elektryk w Krakowie Paweł Kękuś

  Firmy wg branży
  Planujesz remont swojego mieszkania? Elektryk Kraków wykonuje kompleksowe usługi elektryczne instalacyjne oraz konserwatorskie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o użyteczność i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania naszych systemów. Sprawdź szeroką ofertę naszych usług na stronie internetowej www.elektrykwkrakowie.com.pl lub zadzwoń pod nr +48 511 965 717 i zamów zlecenie. Usuwamy awarie elektryczne całodobowo !


:: Rzetelny Elektryk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rzetelnyelektryk.pl

Ulica: Chorowice 49

Miasto: Mogilany
Kod: 32-031
NIP: 944-212-25-55

Telefon: 500 570 509
Opis:

Rzetelny Elektryk to firma, która świadczy usługi elektryczne, pogotowie elektryczne, a także usługi związane z instalacjami elektrycznymi. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenie, a także setki zadowolonych klientów.