Podobne strony

 • Internetowy Serwis Poligraficzny

  Serwisy Informacyjne
  Serwis zarówno dla poligrafów amatorów lub profesjonalistów jak również dla klientów korzystających z usług tej branży. Znajdziesz tutaj informacje potrzebne w codziennej pracy, opracowania, artykuły, bazę firm poligraficznych, możesz poznać terminologię, możliwości i zasady produkcji.
 • Agencja Inicjatyw Artystycznych "Da Vinci"

  Atrakcje i organizacja imprez
  W ofercie firmy znajduje się organizacja i prowadzenie imprez, koncertów, festynów, spotkań integracyjnych, tworzenie scenariuszy, reklam, wierszy, tekstów staropolskich, marketing, impresariat, wynajmowanie artystów, stylizacja na styl staropolski wnętrz, tekstów, strojów.
 • Z jak Zaproszenia Ślubne, zawiadomienia na ślub, winietki

  Firmy wg branży
  Proponujemy Państwu piękne zaproszenia ślubne, zawiadomienia na ślub, winietki oraz zawieszki na butelki. Jesteśmy firmą, która zajmuje się szeroko pojętą branżą ślubną. Produkujemy biżuterię, zaproszenia na ślub i inne dodatki. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną. Posiadamy w swojej ofercie duży wybór modeli w kilkunastu wariantach. Dodatkowo, mogą Państwo skorzystać z bogatej bazy tekstów, czcionek i grafik.
 • Komputerowe przepisywanie tekstów

  Komputery i internet
  Strona firmy oferującej przepisywanie wszelkiego rodzaju tekstów (m. in. w systemie TeX i LaTeX), transkrypcję nagrań, tworzenie bibliografii, korekty, formatowanie oraz tłumaczenia.
 • Pomoc w pisaniu

  Oświata i edukacja
  Witryna Pomoc w pisaniu to specjalne miejsce w Internecie. Serwis posiada szeroką funkcjonalność, oferuje szereg usług takich, jak: pisanie prac dyplomowych (pomoc w pisaniu prac od licencjatu do doktoratu), przygotowywanie prezentacji multimedialnych, tworzenie, organizacja badań (w tym badań rynku) oraz pisanie przemówień. Serwis oferuje też korekty lingwistyczne oraz tłumaczenia językowe, pozycjonowanie także pozycjonowanie kanału YouTube, jak i tworzenie stron www i transkrypcje danych.


:: Redakcja i korekta tekstów naukowych - Wydawnictwo ::

Nasza ocena:
Adres: http://korekta.pro

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 8862798419

Telefon:
Opis:

W ramach świadczonych usług wydawniczych wykonujemy redakcje i korekty tekstów naukowych i nienaukowych. Oferujemy redakcję i korektę: artykułów i monografii naukowych, innych prac: naukowych, promocyjnych (rozpraw habilitacyjnych, dysertacji doktorskich, prac magisterskich). Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami i instytucjami (oficyny wydawnicze, drukarnie, serwisu edukacyjne). Realizujemy jedno- lub dwuetapowe korekty językowe, merytoryczne, techniczne.