Podobne strony

 • Liput-Tour Busy do Niemiec, busy do Holandii i busy do Belgi

  Motoryzacja i transport
  Firma Liput-Tour posiada w swojej ofercie przewozy do Niemiec, przewozy do Holandii, przewozy do Belgii. Z nami dotrzesz bezpiecznie z doświadczona kadrą i w komfortowych warunkach. Przyjmujemy zamówienie dla grup zorganizowanych na trasach busy Holandia Polska, busy z Holandii do Polski, busy z Niemiec do Polski, busy Niemcy Polska.
 • Busy do Niemiec

  Motoryzacja i transport
  Internetowa strona olsztyńskiej firmy prowadzącej transport do takich państw europejskich jak Niemcy, Belgia czy Holandia. Za pośrednictwem tej witryny poznasz dane kontaktowe poprzez które będziesz mógł umówić transport oraz wykaz miejsc do których odjeżdżają auta. Na stronie znajdziesz także galerię, w której zobaczysz wykorzystywane w firmie auta.
 • AGAR-BUS Przewóz osób Polska Holandia Belgia Niemcy

  Motoryzacja i transport
  AGAR-BUS Międzynarodowy Licencjonowany przewóz osób na obszarze Polski i państw UE. Główny obszar przewozów obejmuje państwa: Polska, Holandia, Belgia i Niemcy. Flotę stanowią 9 osobowe busy marki VW-T5. Agar-bus realizuje przewozy od 2003 roku. Kierowcy posiadają wymagane certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie na obsługiwanych trasach. Busy do Holandii Belgii oraz Niemiec wyjeżdżają 3 razy w tygodniu. Przejazdy z Holandii Belgii i Niemiec do Polski również 3 razy w tygodniu.
 • Przewozy autokarowe do Niemiec

  Motoryzacja i transport
  Nasza firma prowadzi działalność od 2005 roku świadcząc usługi z zakresu przewozu osób z Polski do różnych krajów Unii Europejskiej. Często kursujemy do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo podróży. Każdy zainteresowany jest zabierany z domu i dowożony pod wskazany adres. Gwarantujemy możliwość podawania paczek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się pełna oferta.
 • AR-TOUR Transport osób do holandii

  Firmy wg branży
  Ar-Tour ze Szczecina cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ma stabilną pozycję na rynku. Nieustannie od 1995 roku organizujemy fachowe przewozy osób, zarówno w Polsce, jak i na trasie Polska-Holandia-Polska. Mamy mikrobusy Mercedes Sprinter, które są przystosowane do przewozu 8 osób i auta VW Sharan, w których mieści się 20 osób. Wszystkie auta są nowoczesne, w pełni serwisowane i klimatyzowane. Dysponujemy także nawigacją satelitarną. Jesteśmy firmą transportową, która dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Gwarantujemy wszechstronną obsługę oraz niskie ceny. Więcej na stronie internetowej.


:: falcotravel.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.falcotravel.eu

Ulica: ul. Glinki 89/3

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-861
NIP: 9561430300

Telefon: 56 654 58 81
Opis:

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy przewozowej FALCO TRAVEL. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy a zajmujemy się międzynarodowym transportem osób. Oferujemy przewóz do Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburga z województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację, komfortowe fotele oraz DVD. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców i posiadamy wymagane uprawnienia. Szczegóły oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.