Podobne strony

 • Prywatne Centrum Okulistyki

  Okulistyka
  Na stronie znajdziesz informacje o zakresie działalności i umiejscowieniu ośrodka.
 • Klinika Okulistyki Śląskiej Akademii Medycznej

  Okulistyka
  Informacje dotyczące wykonywanych operacji i zabiegów, usług ambulatoryjnych oraz organizacji samej placówki. Ponadto znajdziesz tutaj adres i wykaz lekarzy.
 • Jaskra - choroby oczu, leczenie, objawy

  Medycyna i zdrowie
  W instytucie Jaskry leczymy jaskrę oraz wykonujemy operacje jaskry. Jest to profesjonalna klinika okulistyczna gdzie prowadzimy również badania diagnostyczne.
 • Klinika okulistyczna Centre de la Vision

  Medycyna i zdrowie
  Centre de la Vision to klinika okulistyki w Krakowie, w skład której wchodzi poradnia okulistyki ogólnej oraz poradnia diabetologiczna i poradnia chirurgii plastycznej. W ramach działalności centrum okulistyki realizowane są zabiegi związane z leczeniem chorób oczu: zaćmy, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej oraz chorób siatkówki. Klinika przeprowadza również zabiegi laserowej korekcji wad wzroku oraz witrektomię.
 • Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Medycyna i zdrowie
  Wrocławskie Centrum Okulistyczne świadczy usługi od 2000 roku z przeobrażenia Prywatnej Praktyki Okulistycznej do nowego centrum we Wrocławiu. Centrum to przede wszystkim profesjonalnie wyposażony lokal umożliwiający wygodną i fachową obsługę klienta. WCO jako jedno z pierwszych w Polsce oferuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne takie jak eliminowanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, usuwanie zeza u osób starszych i dzieci oraz plastyczna korekcja oczu.


:: Specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku - Vidium Medica ::

Nasza ocena:
Adres: https://vidiummedica.pl

Ulica: Aleja Rzeczypospolitej 1

Miasto: Warszawa
Kod: 02-972
NIP:

Telefon:
Opis:

Profesjonalna opieka medyczna jest ważnym elementem naszego społeczeństwa. Klinika okulistyczna Vidium Medica to bezwątpienia jedno z najlepszych miejsc w Polsce do leczenia schorzeń związanych z naszym wzrokiem. Wyszkolony i doświadczony sztab specjalistów czuwa nad skutecznością zabiegów i ich bezpieczeństwem.