Podobne strony

 • Związek Zawodowy Rolnictwa SAMOOBRONA

  Związki zawodowe
  Serwis informacyjny Związku Zawodowego Rolnictwa SAMOOBRONA. Informacje o związku, o rolnictwie, wypowiedzi.
 • Lepper Andrzej Forum

  Politycy
  Strona służąca wymianie poglądów zwolenników i przeciwników szefa Samoobrony. Zawiera: życiorys, wypowiedzi prasowe, poglądy polityczne kandydata w wyborach prezydenckich 2000.
 • Instytut Krav Maga Polska T.A.

  Inne sporty walki
  Na stronie znajdziesz informacje o szkoleniach samoobrony techniką Krav Maga, którą na co dzień posługują się izraelscy komandosi i członkowie służb specjalnych innych krajów.
 • Samoobrona

  Inne
  Oficjalna strona chłopskiej partii o charakterze narodowo-ludowym, słynącej z niekonwecjonalnych i radykalnych metod działania (np. blokady dróg) oraz kontrowersyjnych wypowiedzi jej przywódcy Andrzeja Leppera. Na bogatej w treść stronie znajdziesz niemal wszystko o niej i jej założeniach programowych, aktualności oraz archiwum dokumentów, a jeśli spodoba ci się jej program skorzystasz z deklaracji wstąpienia.
 • Stowarzyszenie KRAV MAGA Polska

  Inne sztuki walki
  Izraelski system samoobrony i walki wręcz KRAV MAGA. Stowarzyszenie prowadzi sekcje w całym kraju - we współpracy z odpowiednimi organizacjami w Europie i na świecie. Na stronie zapoznasz się bliżej z tą sztuką walki i zobaczysz gdzie ewentualnie mógłbyś zacząć trenować.


:: Prywatna szkoła walki wręcz "Budokan" ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.budokan.prv.pl


Opis:

Założycielami szkoły są instruktorzy ju-jitsu - bracia Krzysztof i Marcin Dawidowicz którzy od połowy lat 70-tych zajmują się walką wręcz. Zajęcia prowadzone są w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie założycieli w takich sztukach walki jak ju-jitsu, judo, karate, kobudo czy też viet-vo-dao . W "BUDOKAN" nauczane jest głównie modern ju-jitsu i samoobrona.

Słowa kluczowe: