Podobne strony

 • Express Ilustrowany

  Prasa regionalna
  Strona internetowa jednej z największych gazet centralnej Polski, ukazującej się w kilku województwach: łódzkim, sieradzkim, skierniewickim, piotrkowskim i płockim. "Ekspress" ma charakter ogólnoinformacyjny - prezentuje podstawową wiedzę o kraju i znacznie szerszą o regionie, codziennie zawiera inny dodatek tematyczny. Na stronie znajdziesz m.in. wybrane teksty i cennik ogłoszeń, poznasz też historię dziennika, która sięga 1923 roku. Ciekawostką są artykuły z przedwojennych wydań gazety.
 • Życie Warszawy

  Dzienniki ogólnopolskie
  Wydanie elektroniczne gazety codziennej wydawanej w Warszawie, podejmującej tematykę właściwą dla gazet ogólnopolskich. Na stronie możesz przeczytać wybrane artykuły, w tym z kilku dodatków specjalnych, m.in. o motoryzacji, nieruchomościach i zdrowiu. Znajdziesz tu także drobne ogłoszenia.
 • Viva

  Prasa dla kobiet, moda
  Strona informacyjna dwutygodnika z wywiadami, plotkami, wiadomościami, itp.
 • Bramki WWW >> SMS

  SMS na komórkę
  Strona zawiera dwie bramki - jedna to bramka do użytkowników większości sieci GSM na świecie i druga do użytkowników telefonów sieci Plus GSM.
 • Gateway E-mail -> SMS

  SMS na komórkę
  Bramka SMS do sieci Plus GSM. Możliwość wysłania wiadomości w określonym terminie i potwierdzenia na e-mail.


:: 52 Wyścig Pokoju ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.um.zagan.pl/52cours

Kategorie:

Opis:

Strona zawiera informacje o 52 Wyścigu Pokoju. Ponadto możemy tutaj znaleźć wyniki z poprzednich dwóch lat oraz wiele zdjęć.

Słowa kluczowe: