Podobne strony

 • SKF "Integracja" w Zgierzu

  Sport niepełnosprawnych
  Stowarzyszenie skupia niepełnosprawnych sportowców zainteresowanych uprawianiem różnych dyscyplin sportowych, aktywną rehabilitacją, wymianą doświadczeń lub samymi spotkaniami towarzyskimi.
 • Oskar Bilard & Dart

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Firma zajmuje się sprzedażą takich akcesoriów jak: bilard, rzutki, piłkarzyki.
 • Polish Badminton

  Badminton
  Oficjalna strona Polskiego Związku Badmintona - znaleźć się na niej mogą aktualności, wyniki, rankingi, historia dyscypliny na świecie i w Polsce, przepisy, informacje o sprzęcie oraz ważnych osobach związanych z badmintonem.
 • Gambler

  Sprzęt do gier
  Firma zajmuje się sprzedażą automatów typu AWP jak również w swojej ofercie posiada różne rodzaje stolików piłkarskich, lotek, bilardów, bujaków oraz wszelkiego rodzaju gier video wyposażonych w program zręcznościowy zgodny z obowiązującymi regulacjami prawno-instytucjonalnymi.
 • Klub Bilardowy Enigma

  Kluby, puby, kawiarnie
  Salon bilardowy z Torunia zaprasza do odwiedzenia swojej strony. Znajdziecie tu informacje o wyposażeniu salonu, organizowanych zawodach oraz wiele innych ciekawostek.


:: Polski Związek Darta ::

Opis:

Ze strony dowiesz się czym właściwie jest darts (czyli lotki), znajdziesz też informacje o Związku, polskiej lidze darts i klubach darts działających w kraju.

Słowa kluczowe: