Podobne strony

 • International Shooting Sport Federation

  Światowe organizacje sportowe
  Anglojęzyczna strona Międzynarodowej Federacji Sportów Strzeleckich, która zawiera informacje o strukturze organizacji, terminarz planowanych zawodów, stowarzyszonych federacjach narodowych. W wyczerpujący sposób przedstawiono uregulowania dotyczące udziału i prowadzenia rozgrywek.
 • guns.com.pl

  Uzbrojenie
  Strona poświęcona jest broni pneumatycznej. Znajdziesz tutaj opisy i testy różnych typów i odmian broni oraz akcesoriów. Ponadto witryna zawiera przegląd konkurensji strzeleckich, a także duży dział poświęcony nożom.
 • STRZELNICA

  Strzelectwo
  Strona firmy prowadzącej strzelnicę, szkolenia i kursy strzeleckie dla firm, szkół i osób prywatnych oraz imprezy weekendowe i zawody. Broń maszynowa, bojowa, gładkolufowa, sportowa i sygnałowa.
 • Szkoła Walki P.Wiśniewski

  Judo, Ju-jitsu
  Strona przedstawia Szkołę Walki gdzie sztuki walki: Ju Jitsu, Aiki Jitsu i Kobudo oraz strzelectwo są podstawą prowadzenia szkoleń specjalistycznych Close Combat.
 • HUNTAD.PL

  Ogłoszenia
  Serwis ogłoszeniowy. Drobne ogłoszenia za darmo. Strona jest bazą bezpłatnych ogłoszeń z akcesoriami dla myśliwych. Na stronie znajdują się ogłoszenia na temat kupna i sprzedaży broni, optyki (lornetki, lunety), psów, noż i innych akcesoriów związanych z łowiectwem.


:: Polski Związek Strzelectwa Sportowego ::

Opis:

Historia związku, informacje o związkach wojewódzkich, lista najlepszych polskich zawodników, kalendarz imprez.