Podobne strony

 • Lex Polonica On Line

  Akty prawne
  Płatny serwis oferujący zarejestrowanym użytkownikom pełny zbiór aktów normatywnych, orzecznictwa, pisma Ministerstwa Finansów, Bibliografię, wzory umów i pism. Dla niezarejestrowanych dostępny jest tylko Kodeks Cywilny.
 • Sejm RP - prace sejmu

  Akty prawne
  Na stronach Sejmu RP znajdziesz m.in.: nowe projekty ustaw oraz ustawy uchwalone przez Sejm w ostatnich pięciu latach.
 • Ars Lexus

  Akty prawne
  Jest to płatny serwis na którego głównym zadaniem jest zapewnienie dostępu do kompleksowej informacji prawnej poprzez system informatyczny.
 • Biblioteka aktów prawnych

  Akty prawne
  Akty prawne na stronach serwisu są podzielone tematycznie na: działalność gospodarczą, kodeksy, opłatę skarbową, podatek dochodowy od osób fizycznych, prawnych, spadków i darowizn, towarów i usług, pozostałe opłaty i podatki, rachunkowość, ubezpieczenia społeczne, urzędy i izby skarbowe, zobowiązania podatkowe. Na stronach serwisu znajdziesz także informator ekonomiczny, serwis - orzecznictwo, pisma Ministerstwa Finansów, serwis - ubezpieczenia społeczne.
 • DIFIN - centrum doradztwa i informacji

  Wydawnictwa_prawnicze
  Centrum Doradztwa i Informacji Difin jest wydawcą literatury fachowej z zakresu: podatków, rachunkowości, finansów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ekonomiczno-prawnych problemów budownictwa.


:: Dom Wydawniczy ABC ::

Opis:

Dom Wydawniczy ABC to jeden z największych wydawców książek prawniczych w Polsce, w szczególności "Aktualizowanych Zbiorów Praw", – niezastąpiony przewodnik po systemie polskiego prawa. Ukazały się już 22 tomy opracowane tematycznie, zawierającyce akty prawne.