Podobne strony

 • Badet - księgarnia internetowa dla dzieci

  Dla dzieci i młodzieży
  Internetowa księgarnia dziecięca - książki, książeczki, opowiadania dla dzieci starszych i najmłodszych, muzyka i gry.
 • Muzyka Relaksacyjna Solitudes – muzykoterapia, relaksacja, natura

  Usługi rozwoju duchowego
  Solitudes perła muzyki relaksacyjnej. Nagrania relaksacyjne Dana Gibsona, ojca muzyki relaksacyjnej z elementami natury. Spokojna muzyka instrumentalna to profesjonalna muzykoterapia, relaksacja, medytacja, muzyka klasyczna, kołysanka. Szum morza, odgłosy natury, muzyka etniczna, spa i wellness.
 • Profesjonalna Muzyka Relaksacyjna

  Kultura i sztuka
  Ananda Music posiada bardzo zróżnicowaną ofertę nagrań muzycznych na płytach CD, które są starannie podzielone na różne kategorie, co skutecznie pomaga dobrać odpowiednią płytę do konkretnego zastosowania. Jest to kojąca muzyka relaksacyjna, dynamiczna muzykoterapia o właściwościach leczniczych, muzyka instrumentalna z oryginalnym brzmieniem bardzo wielu instrumentów z całego świata, muzyka etniczna, profesjonalna muzyka dla dzieci oraz posiadająca dużą skuteczność muzyka do nauki.
 • dubi.com.pl - personalizowana muzyka dla dzieci

  Rozrywka
  Dubi to zestaw utworów skomponowanych dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Bohaterowie piosenek - Dudu i Bibi zwracają się bezpośrednio do dziecka po imieniu, przez co jest to jedyna taka płyta na polskim rynku. Każda płyta jest tworzona dla konkretnego dziecka, dlatego personalizowana muzyka dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Piosenki motywują dziecko do zabawy i tańca, ale także maja charakter edukacyjny. Dzięki nim dziecko nauczy się nowego słownictwa oraz odmiany czasowników.


:: MSA Bohema ::

Opis:

Młodzieżowe Studio Artystyczne Bohema. Witryna prezentuje kilka podstawowych informacji o kursach oraz szkoleniu.