Podobne strony

 • Chojnacki Motor System

  Tuning mechaniczny
  Dobrze opisana oferta firmy zajmującej się tuningiem, głównie silników, również do sportu. Galeria zdjęć z imprez sportowych z udziałem Jacka Chojnackiego.
 • OFF-ROAD polski internetowy magazyn offroadowy

  Serwisy informacyjne
  Wszystko o samochodach terenowych i tym co z nimi związane: wieści, opisy samochodów, ciekawostki, historia, FAQ dot. opon, porady nie tylko techniczne, słowniczek, relacje, zdjęcia i wyniki rajdów terenowych, relacje z wypraw turystycznych, kalendarium imprez, kluby, ogłoszenia kupna-sprzedaży oraz lista dyskusyjna.
 • Hipol F.H.U.

  Japońskie
  Strona firmy - importera części do silników oraz elementów układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, zapłonu do samochodów japońskich i koreańskich. Ponadto w ofercie firmy szeroka gama wózków widłowych. Również sprzedaż wysyłkowa. Strona także w języku angielskim.
 • DISCOTECH

  Sprzęt audio
  Firma oferuje wyposażenie do dyskotek: silniki prądu stałego, zmiennego i krokowe, wentylatory i inne akcesoria.
 • BESEL Fabryka Silników Elektrycznych

  Części i podzespoły elektroniczne
  Głównym polem działalności firmy jest produkcja silników indukcyjnych klatkowych w zakresie mocy od 0,04 do 2,2 kW oraz regulowanych i nieregulowanych zespołów napędowych.


:: HCP-Poznan S.A. ::

Opis:

Firma H. Cegielski - Poznań S.A. jest producentem maszyn oraz urządzeń dla przemysłu stoczniowego oraz broni strzeleckiej. Ofera firmy to: okrętowe silniki wysokoprężne, aparatura paliwowa, sprężarki do zastosowań morskich i lądowych.