Podobne strony

 • Speleoklub Świętokrzyski

  Organizacje, kluby turystyczne
  Działalność klubu, plany jaskiń, galeria zdjęć.
 • Poszukiwacze Skarbów

  Poszukiwanie skarbów
  Strona przedstawia artykuły i opracowania dotyczące poszukiwań skarbów oraz tajemnic II wojny światowej (eksperymentalnych broni, tajemniczych postaci, niewyjaśnionych wydarzeń).
 • Magazyn National Geographic - Polska

  Prasa turystyczno-podróżnicza
  Wydanie on-line polskiej edycji, ukazującego się w USA od 1888 roku, a w Polsce od 1999, bogato ilustrowanego najdoskonalszymi fotografiami miesięcznika reportażowo-podróżniczego, oficjalnego magazynu Towarzystwa National Geographic - organizacji będącej inicjatorem i sponsorem wielu niezwykłych wypraw i badań naukowych. Wielkie podróże i zaginione kultury, niezwykłe odkrycia naukowe i rozszalałe żywioły, dzikie zwierzęta i endemiczne rośliny, podbój kosmosu i eksploracja oceanów, ale także świat za progiem, tuż obok - to z grubsza tematyka "Magazynu NG". Na internetowej stronie znajdziesz m.in. fragmenty bieżącego numeru i streszczenia artykułów z wydań poprzednich, podyskutujesz na Forum, a także zamówisz w internetowym sklepie książki, filmy oraz inne produkty firmowane przez "NG".
 • Volkov Commander - oficjalna strona polska

  Narzędzia
  Volkov Commander to menedżer plików dla Dos i Windows. Jest podobny do Norton Commander'a, ale znacznie bardziej funkcjonalny, szybszy (napisany w asemblerze) i zajmuje mało miejsca na dysku. Na stronie zostały umieszczone wszystkie dostępne wersje programu, pluginy oraz porady dotyczące jego optymalnej konfiguracji.
 • Odkrywca

  Prasa hobbystyczna
  Strona miesięcznika piszącego o skarbach i przygodzie, adresowanego przede wszystkim do wszystkich poszukiwaczy. Podzielona na wiele działów tematycznych zawiera m.in.: artykuły z aktualnego i archiwalnych numerów pisma, poświęcony przepisom prawnym dział "Prawo i poszukiwania", tematyczne galerie (warto rzucić okiem na piękne zdjęcia Malborka!), informacje o punktach sprzedaży miesięcznika i zasadach prenumeraty, konkursy oraz forum dyskusyjne.


:: Odkrywca ::

Opis:

Ogólnopolski miesięcznik poświęcony niekonwencjonalnym formom spędzania czasu - eksploracja, archeologia, skarby, kolekcjonerstwo, militaria, rycerstwo, tajemnice historii, zabytki architektury, obiekty podziemne, niezwykłe podróże.