Podobne strony

 • Warszawska Jesień

  Muzyczne
  Warszawska Jesień jest jednym z najpoważniejszych i największych festiwali muzyki współczesnej. Na stronie zainteresowani festiwalem znajdą program festiwalu, miejsca koncertów, ceny biletów, informacje o sponsorach, archiwum z poprzednich lat.
 • Filharmonia Śląska w Katowicach

  Filharmonie, orkiestry
  W repertuarze Filharmonii Śląskiej - obok światowej literatury symfonicznej, oratoryjnej, chóralnej i kameralnej - poważne miejsce zajmuje muzyka współczesna, zwłaszcza twórczość kompozytorów polskich. Na stronie znajdziesz kilka słów o historii, orkiestrze symfonicznej, kameralnej, chórze oraz repertuar i dyskografię. Rezerwacji biletów można dokonywać również za pomocą internetu.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Strona poświęcona jest działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znajduje się tu krótka historia powołania do życia tej organizacji, opis kolejnych edycji oraz trochę informacji na temat Przystanku Woodstock.
 • Orkiestra Dęta z Dobrynina

  Filharmonie, orkiestry
  Strona orkiestry dętej z Dobrynina. Zaprezentowano tutaj jej historię, osiągnięcia, galerię zdjęć oraz repertuar koncertowy.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Fundację i Jurka Owsiaka chyba nie trzeba reklamować. Co roku dzięki pieniądzom "Orkiestry" zbieranym przez tysiące wolontariuszy, zostaje zakupiony sprzęt medyczny dla klinik i szpitali w całej Polsce. W serwisie można zapoznać się z listą sztabów Orkiestry, informacjami o planowanych imprezach oraz przypomnieć sobie motto, które co roku przyświeca organizatorom: "Najpiękniej jest jednak wtedy gdy ci, którzy mają mało dzielą się z tymi, którzy mają jeszcze mniej".


:: Państwowa Orkiestra Kameralna i Teatr Impresyjny ::

Opis:

Znajdziesz tutaj historię orkiestry, repertuar koncertowy, recenzje, sylwetkę dyrektora Bohdana Jarmołowicza oraz dorobek płytowy. Istnieje możliwość rezerwacji biletów poprzez Internet.