Podobne strony

 • Oficjalna Strona Love Parade

  Love Parade
  Każdy kto wybiera się do Berlina powinien przed wyjazdem zjrzeć na tę witrynę. Na stronie znajdziesz wszystko, co tylko dotyczy tej popularnej imprezy poczynając od aktualności, poprzez dokładny opis trasy, spis DJ-ów prowadzących paradę, sposób dojazdu do Berlina, miejsca noclegowe i ich ceny, po artykuły prasowe. Oczywiście nie zabrakło także historii parady oraz informacji o imprezach towarzyszących.
 • Cybercafe Apollo na Love Parede '99

  Love Parade
  Z dźwięku i rytmu powstaje muzyka i taniec. Na Paradzie Miłości tańczymy przy muzyce, którą kochamy. Parada Miłości jest jedną wielką międzynarodową kulturą, którą my stworzyliśmy dla siebie. Budzimy muzykę do życia i tańczymy razem, dzielimy się doświadczeniami, możemy się od siebie uczyć i dać szansę wspólnemu rozwojowi. Muzyka jest ciągle w ruchu, unosi nas ponad nasze własne granice. Muzyka jest wolna i uwalnia taniec. Muzyka jest w sercach wszystkich ludzi, we wszystkich krajach i narodach. Muzyka posługuje się wieloma językami i jest zrozumiała dla wszystkich. Muzyka dosięga naszych dusz, zawiera miłość siłę i mądrość. Muzyka daje nam odwagę, życie, świadomość dzięki, której wspólnie potrafimy osiągnąć życie w przyjaźni i wolności (DrMootte). Na stronie: fotki, spis utworów Compilation CD1 i CD2 oraz trasa berlińskiej Parady Miłości.
 • Love Parade '98

  Love Parade
  Na stronie znajdziesz literacko-fotograficzne wspomnienia z Parady Miłości '98.
 • turystyka.magazyn.pl - inspiracja odpoczynku

  Serwisy turystyczne
  Serwis został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy lubią podróżować, a jego tematem są podróże, dalekie i bliskie, egzotyczne wyprawy oraz wakacyjne wyjazdy, leniuchowanie na plaży i wyprawy z pogranicza sportów ekstremalnych. Ponadto: fotogaleria.
 • TECHNOMANIA

  Serwisy informacyjne
  Technomania - jak sama nazwa wskazuje jest to serwis o muzyce TECHNO. Znajdziesz tu masę mp3, recenzje płyt, newsy i informacje ze śwata techno, artykuły o dj"ach, chat, polską scenę i wiele wiele innych rzeczy związanych z TECHNO.


:: Photograpic Gallery Sławomira Skrobały ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.photo-es.art.pl

Kategorie:

Opis:

Galeria fotograficzna zawierająca zdjęcia z Love Parade 99 w Berlinie, otwarcia Soplicowa i trochę innych.