Podobne strony

 • Klinika Intensywnej Opieki Medycznej AM w Poznaniu

  Nauki medyczne
  Przedstawienie kadry, rysu historycznego, osiągnięć dydaktycznych (kształcenie przed- i podyplomowe) oraz naukowych z zakresu znieczuleń; publikacje, statystyki działalności usługowej.
 • Oddział Anestezjologii w Gdańsku

  Anestezjologia
  Odział anestezjologii i intensywnej terapii samodzielnego publicznego Szpitala Klinicznego nr3 w Gdańsku.
 • lek. med. Stanisław Dziubak

  Lekarze, gabinety
  Strona wrocławskiego lekarza specjalizującego się w anestezjologii i intensywnej terapii; ukończone studia medyczne w Odessie, praca lekarska na pustyni Kara-Kum, następnie w szpitalu w Samborze, w Klinice Anestezjologii we Wrocławiu, aktualnie - w Szpitalu im. Dietla w Oleśnicy; zainteresowania pozamedyczne (nauka, sztuka, Klub Wysokich).
 • lek.med. Robert A. Mielcarek

  Lekarze, gabinety
  Toruński lekarz anestezjolog pracujący w Szpitalu Wojewódzkim im. L. Rydygiera jako asystent na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Medycznej; prezentacja zainteresowań zawodowych i pozamedycznych (nurkowanie, muzyka i inne rozrywki).
 • DILnet - Internet dla lekarzy Dolnego Śląska

  Serwisy informacyjne
  Obszerna baza zawierająca odnośniki do stron internetowych związanych z medycyną - podział kategorii wg specjalizacji, działy poświęcone bibliotekom medycznym, szkołom i uczelniom, firmom farmaceutycznym i innym związanym z medycyną, izbom lekarskim, ofertom pracy w służbach medycznych; także odnośniki do stron zagranicznych.


:: Katedra i Klinika Anestezjologii i Intensywnej Trapii AM we Wrocławiu ::

Opis:

Strona przedstawia pracowników Kliniki, dane teleadresowe, odnośniki o tematyce medycznej i anestezjologicznej.