Podobne strony

 • Dla Chorej Teresy

  Pomoc chorym
  Strona zawiera apel o pomoc finansową na zabieg Teresy Dziczek, która od kilkunastu lat poważnie choruje na postępującą dystrofię mięśniową (zanik mięśni) - stan jest bardzo poważny, a operacja kosztuje zbyt wiele, jak na możliwości państwa Dziczków; wstępne badania wskazują na dużą szansę powodzenia operacji.
 • Fundacja Pomocy Chorym na Zanik Mięśni

  Organizacje charytatywne
  Szczecińska FUNPOMZA, której głównym celem jest finansowanie rehabilitacji i leczenia osób ze schorzeniami nerwowo - mięśniowymi, opiera się w znacznej mierze na pracy wolontariuszy. Pacjentami są przede wszystkim osoby dotknięte schorzeniami nerwowo-mięśniowymi. Znajdziesz tutaj informacje przydatne członkom rodzin chorych, ich przyjaciołom i znajomym oraz lekarzom i rehabilitantom; rehabilitacja w domu, turnusy wyjazdowe, szkolenia, bank sprzętu, programy społeczne, spotkania.
 • Schorzenia i choroby

  Choroba Alzheimera
  Charakterystyka paru groźnych chorób.
 • Transfer Factor - Urszula Sobota

  Inne
  Transfer Factor to nowy, suplement pomagający utrzymać i przywrócić zdrowie. Na stronie informacje o suplemencie, historia odkrycia, a także wyniki badań.
 • Siberian Husky

  Siberian Husky
  Strona poświęcona psom rasy Siberian Husky, na której znajdziesz wzorzec rasy, zdjęcia psów, a także dział poświęcony sportowi zaprzęgowemu.


:: Łukasz Buchała ::

Opis:

Apel ojca o pomoc dla Łukasza chorego na Dystrophia Muscularum Progresiva (postępujący zanik mięśni) typ Duchenne'a - wsparcie finansowe potrzebne na fachową opiekę medyczną

Słowa kluczowe: