Podobne strony

 • Zakład Techniki Próżniowej TEPRO

  Maszyny pakujące
  Strona firmy produkującej urządzenia próżniowe. Oferuje m.in. pompy próżniowe, pompo-sprężarki, zawory próżniowe oraz urządzenia do pakowania próżniowego.
 • Technix - kino domowe od A do Z

  RTV
  Automatyczne ekrany projekcyjne sterowane radiowo oraz przyciskiem, wieszak do plazmy i LCD z regulacją w dwóch płaszczyznach. W ofercie również winda do projektora oraz plazmy, przyłącza sygnałowe (puszka przyłączeniowa). Większość asortymentu wykonywana jest pod konkretną realizację danego projektu. Firma wyposaża również sale konferencyjne, zajmuje się montażem oraz doradztwem.
 • adishop.pl Tanie kupowanie.

  RTV
  adishop.pl to najtańszy sklep internetowy w polsce! Sprawdź nas i kup najtaniej RTV, AGD, telewizory LCD, plazma, foto, laptopy, MP3, komputery, telefony
 • próżnia - proznia.info

  Ekonomia
  W ofercie przygotowanej przez firmę Atlas Copco mogą Państwo znaleźć dla siebie wysokiej jakości urządzenia próżniowe. Oferuje ona wydajne i niezawodne rozwiązania próżniowe dla przemysłu. Na co dzień zajmuje się ona rozwojem, produkcją i sprzedażą pomp próżniowych, systemów redukcji emisji, zaworów. W ofercie tej firmy można zetknąć się z szerokim asortymentem pomp próżniowych.


:: Kongres Polskiego Towarzystwa Próżniowego ::

Opis:

Kongres odbył się w Krakowie w dniach 25-30 maja 1998 (w setną rocznicę urodzin prof. Janusza Groszkowskiego) pod patronatem PAN i Przewodniczącego Komitetu Badań Naukowych; prezentacja osiągnięć krajowego środowiska naukowego w dziedzinach objętych działalnością Sekcji Polskiego Towarzystwa Próżniowego: Cienkich Warstw, Nauki o Powierzchni, Plazmowej Inżynierii Powierzchni i Sekcji Techniki Próżni. Na stronie program wystąpień, kursów technicznych, imprez towarzyszących, referenci i tematyka ich referatów.